Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom még mindig elengedni? Ugyan az lefog játszódni mint az előzőnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves lány vagyok. Óriási probléma előtt állok. Egyszerűen nem tudok lemondani az exemről. Kissé komplikált a szituáció. Ő egy 31 éves elvált férfi 2 kislánnyal. Akkor jöttünk össze amikor már vált, de még nem vált el teljesen. Szóval a különköltözésük után 2 hónappal találkoztam vele először. Ismertem a helyzetét erről is akart velem akkor beszélni. Valami megfogott benne így többet találkoztunk. Teltek a napok,hetek,hónapok. Végül fél év együtt járás után szakított velem. Arra hivatkozva, hogy még szereti a volt feleségét. Eközben erre rá 1 hétre már másik nője volt. Nem tudtam az egészről semmit és még az utolsó próbáljuk meg részben voltam, hogy talán lehet még köztünk valami. Nagyon szerettem és ezért mindent megpróbáltam, hogy béküljünk. Mert nem haragban váltunk el.Viszont egy szóval nem mondta hogy van valakije. Nyilván ha elmondja akkor nem ér ennyire rosszul, persze fájni fájt volna, de nem csinálok én se hülyét magamból..A baj az, hogy még szeretem. Nagyon is. Túl sok jót adott és bár az előző kapcsolatom majdnem 3évig tartott vele sokkal tartalmasabb volt. Attól félek, hogy mint az előzővel vele is úgy fogok járni. Valahogy mindig kifogom az ilyen pasikat az előző 34 éves volt se gyerek semmi ráadásul az edzőm volt xD de vele csak szexen alapult a dolog még is beleszerettem. És addig míg nem jött a mostani pasi addig nem is nagyon tudtam elfelejteni. Nem arról van szó, hogy nem akartam mert igazából elfelejteni eltudtam, csak elengedni nem. A mostanival is nagyjából így vagyok. Mivel sokat kaptam tőle nehezebb dolgom van bár tudom, hogy van valakije aki korban is jobban passzol hozzá. Nem akarok semmi bajt köztünk semmi hátsó szándékom nincs, de fáj az hogy tudom, hogy nincs velem. Megpróbáltam egy másik kapcsolatot,de nem ment mert nem szerettem meg a srácot mert még mindig csak az exem jár a fejemben. Gondolom ez így 2 hónap után már nem igen normális, de nem tudok vele mit kezdeni.. Vajon a jövőben lesz még nála esélyem ? Szeretnék még vele lenni.. Mert egyszerűen nagyon szeretem. :( Láttok erre egyáltalán esélyt, vagy inkább próbálkozzak valami mással ? (értem ez alatt egy szexuális kapcsolatot érzelmek nélkül)

Válaszaitok előre is köszönöm !


2011. márc. 30. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondj ellen annak a sajnos nem csak közhelynek, hogy mindig az kell, akinek nem kellünk és találj magadnak egy korban is hozzád illő értelmes fiút, aki tisztel, megbecsül és ne rinyálj egy vén f@sz miatt, akinek valószinüleg csak a fiatal punci kellett.
2011. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen ennek már nem fogsz kellei megunt vagy valóban megjött az essze és visszament a gyerekei annyához.

Keres egy másik 30 on túli gyerekes apát aki vágyik már a friss húsra pár hónapig annak is jó leszel ha már erre a korosztályra vagy rákatanva.

2011. márc. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekei anyjához ment vissza, hanem egy 29 éves gyerekes nőhöz, és nem erre a korosztályra vagyok rákattanva, csak akikkel eddig voltam korombeliek nagyrésze nem kapcsolatot akart, ha nem szexet amit én nem akartam. Mostanáig...
2011. márc. 30. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:

NE menj bele egz csak sexen alapuló kapcsolatba,nem kell neked olyannak lenned mint a legtöbb korodbeli lánynak...Hidd el van férfi aki korban is hozzád illik és nem csak sexet akar...Lehet nem jó helyen keresed:)

És még fiatal vagy,1-2 pasi miatt aki átb...ott nem kell felforgasd az életed...

Amér nem tudod elengedni az azér lehet mert érzelgősebb vagy,én is ilyen vagyok/voltam.Csupán 3 hónapig tartó kapcsolat után 2 évig nem engedtem el az exem,amig meg nem ismertem mostani párom..én rájöttem hogy mér,azér mert magamat hibáztattam h tán nem voltam elég jó neki,és meg akartam mutatni hogy tudok jobb is lenni...

Nincs benned is egy ien érzés?

És akin észreveszed h csak sexet akar,hagyd el...Nem kell mindenkivel összefeküdj csak hogy ez által tudd remélni hogy melletted marad...

Remélem valamennyit tudtam segiteni...

2011. ápr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igaz, én még elég fiatal vagyok, de azért értek az ilyen dolgokhoz. Volt, hogy olyasvalakit sem tudtam elfeledni 1 éven belül, akivel nem is volt köztünk semmi! Csak éppen úgy éreztem, hogy összeköt minket valami...Nekem mindenki azt mondja, hogy 1 pasi sem ér meg annyit, hogy akár egy könnycseppet is hullajts érte! Annyi férfi van a világon, mint a szemét, járj nyitott szemmel, ha jó helyen keresed, te is megtalálod az igazit :)
2011. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én másfél évig hordoztam egy sebet, a volt pasim miatt, és bele is betegedtem. Szó szerint. Már túl vagyok rajta, és egy új pasi/ új szerelem rángatott ki belőle, bár ez a kapcsolatom sem fenékig tejfel... Szal kicsit úgy érzem cseverből vederbe estem, mert ha most ő hagyna el, megint teljesen kikészülnék. Szerintem egyedül kéne lábra állj, és nem megint egy másik pasihoz menekülni.
2011. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!