Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy félénk, jó lelkű, becsület...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk, jó lelkű, becsületes, kicsit önbizalomhiányos férfihoz milyen nő illik?

Figyelt kérdés
2008. febr. 8. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Ezt neked kell tudni!
2008. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
olyan aki szereti
2008. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem olyan, aki szintén ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik. Azt mondják, hogy az ellentétek vonzódnak egymáshoz, de szerintem nem lenne hosszútávú a kapcsolatod egy rámenős, nagyképű nővel - és egy ilyen nagy eséllyel (ne vedd sértésnek) szóba se állna veled.

Tehát mindenképpen hasonló tulajdonságokkal rendelkező lányt keress! Biztosan találsz, mert a félénk, becsületes nők a biztonságot keresik, és azt általában az olyan fiúk mellett találják meg, mint amilyen te is vagy.

Csak próbáld növelni az önbizalmad, mert a kishitűség nem vonzó! Nem azt mondom, hogy légy beképzelt, ... csak hogy értékeld a meglévő, pozitív tulajdonságaidat, és tudd, hogy Neked is a legjobb jár! (Javaslom az agykontroll nevű módszert önbizalom növelésére - is.)

Sok sikert!

2008. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

egy olyan csaj aki szintén jó lelkű és becsületes ,de elentétben veled nem félénk és van önbizalma, és pont azért mert ha mindketten félénkek vagytok valoszinű sosem fogtok összejönni mert egyikötök sem mer majd odameni a másikhoz és azért jó hogyha neki van önbizalma mert tud téged biztatni, elmondja hogy miben vagy jó és egy idő után megnő az önbizalmad mert tudni fogod hogy annak a lánynak tetszik az amilyen te vagy.

egyébbként az interetes társkeresők jók ilyen fajta srácoknak mert könnyebb igy beszélni ha élőben túl félénk vagy és ha találkoztok akkor más nem leszel olyan félénk.

2008. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
na igen az előzőben van valami, különben nem használ ha egy férfiban nincs kiállás mert nem valószínű hogy az élet más területein is tud érvényesülni, és ez rányomja a bélyeget a kapcsolatokra. A nők ösztönösen olyan párt keresnek maguknak aki mellett biztonságban érezhetik magukat megalapozza az utódnemzést és az utódok felnevelését, és legfőképp akire felnézhet, és büszke lehet(bár ebben a legutolsóban én sem vagyok biztos valahogy a nőkből kiveszett a büszkeség)
2008. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
valamivel bátrabb, de szintén jó lelkű csaj ha a pasi önbizalomhiányos akkor a nő aki viseli majd a gatyát
2008. febr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
N
2009. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen pasi kéne! Csak nem tudom, hol lehet ilyet találni. Én is ilyen vagyok. (Bocsesz az előbbi N-ért:))
2009. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még nem találtam meg, de ha neked sikerült válaszolj a kérdésedre!



Egy hasonló adottságú F(26),

de önbizalomtól teljesen mentes.

2010. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!