Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelitek ha a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek ha a párotokat sírni látjátok?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttem a barátommal, volt hogy -nagyon önző módon- szerettem volna sírni látni, mert az olyan aranyos, amikor egy fiú sír. De aztán nem régen egy elég komoly dolog miatt láttam őt sírni és szörnyű volt szenvedni látni...rosszabb volt, mintha én sírtam volna...
2011. márc. 30. 20:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :S

Egyébként amikor aranyosnak találtam a sírást alig múltam 16, most viszont nemsokára 18 leszek és már nem szeretném többet sírni látni a páromat.

Egyébként én sem tudtam kezelni a helyzetet. Éppen az ölében ültem amikor sírni kezdett és nem tudtam mit tegyek. megkérdeztem, hogy magára hagyjam-e, de ő nem akarta, aztán mikor megöleltem, ő nem ölelt meg, tehát nem nagyon akarta, hoyg sajnáljam, végül csak simogattam az arcát. Elég nehéz pillanat volt...:)

2011. márc. 31. 20:30
 12/13 anonim ***** válasza:
igen láttam sirni, amikor egy vita után azthitte elveszít, de megnyugtattam, simogattam puszilgattam és miden rendben volt :)
2015. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
eddig még csak egyszer láttam a barátomat,amikor elkezdtem sírni egy komoly dolog miatta,ő pedig velem együtt sírt,de valamiért nagyon megnyugtató volt is egyben,hogy egymás nyakába borulva bőgünk.
2016. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!