Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Szeretem

Figyelt kérdés
van egy srác. beleszerettem mert teljesen tökéletes lenne nekem. bár nem az a tipikus menő...sokan gyökérnek tartják de nem érdekel. nagyon jó barátok lettünk. és sajnos a dolog itt meg is rekedt. én nem merek felé közeledni. kisebb jelekkel próbáltam tudatni vele a dolgot flörtölgetünk is de semmi. úgy érzem lehet hogy talán neki is tetszem de nem vagyok biztos benne. és a barátságból adódóan nekem erre kínos lenne rákérdezni. neki meg ha minden igaz lett megint csaja...elég sok félreérthető dolog történt köztünk amit itt már nem egy kérdésben leírtam. mindig azt kapom válasznak hogy "szeret csak nem mer kezdeményezni". igen. lehet is hogy így van. de neki mégiscsak a szebb és butább csaj kell...elég komolytalan bár még most 16 évesen nem is csoda...szerintetek mit tehetnék. szerelmes vagyok belé...
2011. márc. 30. 21:46
 1/6 anonim válasza:

HA úghy érzed hogy neki is tetszel úúgy,akkor nyugodtan adj erre tualó jeleket.a legjobb prktika amit mindenkinek tudok ajánlani és nálam mindíg bejön: menj el a sráccal szórakozni de semmiképp nekettesben ,egy idő elteltével játszd el ,hogy egy kicsit becsiccsenetteél ,majd smárold le lazán...a reakciójából mindent levágsz majd és a te érzésed is tisztázódnak .másnap srác vagy megint belemegy vagy úgy csinál mintha meg sem történt volna..de mégis rosszul jönne ki dolog, még mindíg le tudod tagadni,hiszen te részeg voltál...:) sok szerencsét ja és így a barátság is megmaradhat

BU.

2011. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a srác valamennyire hasonlít rám jellemben?


[link]

2011. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagyunk azok a bulizós fajták...úgyhogy nem hiszem h ez bejönne....esetleg nyáron...de most addig várni...
2011. márc. 30. 22:01
 4/6 A kérdező kommentje:
hát annyira nem hasonlít....mert??
2011. márc. 30. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem utasít vissza hacsak nem foglalt a srác, szerintem tegyél rá utaló jeleket, hogy többet érzel mint barátság
2011. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam detto ez a helyzet csak mi idősebbek vagyunk.

21/L

2011. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!