Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátom fényképezkedett a lány osztálytársaival és úgy néznek rá. Stb. +kiderűlt hogy van egy másik msn-e amin 6 lány volt akivel beszélgetett, persze ez mind titokban.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 13:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

most beszéltem az egyik lánnyal...

szerintem nagyon kitalálja a dolgokat de van valami igazság is benne


azt mondta hogy a barátom a f@$zát akarta neki megmutatni, meg webkamerázott vele, és az a lány azt mondta hogy el fogja venni tőlem

2011. márc. 31. 15:25
 12/21 anonim ***** válasza:
ha igy all a dolog, akkor minél előbb keresd meg a baratodat.. sztem nem hiaba hazudik a masik csaj.. :S
2011. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
na, vagyis azt akartam irni h miért hazudna a masik csaj..
2011. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
vagyis hazudhat, de sztem akkor is van vaj a füle mögött.. :S
2011. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

baj van


nem hazudott a lány, tényleg vele beszélt, a barátomat felhívtam és pont hallottam hogy kikapcsolja a gépet (mert hangja van hogy kikapcsolja) és ezek szerint tényleg beszélt


a lánnyal én beszéltem ő azt mondta hogy ő rá azt mondta hogy szebb mint én meg hogy szíveket küldözget neki meg ilyesmi...

2011. márc. 31. 15:54
 16/21 anonim ***** válasza:

A lánynak tetszik a barátod, ezért kitalál dolgokat amit bemesél neked te pedig kanyar nélkül beveszed.

Emiatt féltékenykedni kezdesz, a barátod minden lépését figyelni fogd amivel el fogod üldözni magad mellől. Pedig neki csak annyi a bűne hogy más lányokkal is beszélget , és van egy lány aki oda van érte , amiről nem ő tehet.


Véleményem szerint amúgy semmi olyat nem csinál ami egyértelmű addig ne féltékenykedj.

A másik lány meg persze azt mond amit akar, nem kell hini neki, ennyi az egész

2011. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ha titokban van msn je, már az se a legjobb.. miért kell, h titokban legyen??
2011. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

hát épp ez az hogy miért titokban????


ma tényleg beszélt vele mert amikor hívtam akkor hallottam a gépét ahogy kikapcsolja, az igaz volt


a többit nem tudom


mégis mit tehetnék hogy tényleg ne vegye el tőlem?

vagy ha tényleg megteszi akkor mit csináljak én??

2011. márc. 31. 17:23
 19/21 anonim ***** válasza:
ez most nem rajtad múlik, hanem a pasin.. de nem biztos, h vele beszélt, lehet h csak ugy kikapcsolta, és éppen akkor azt te meghallottad..
2011. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

de tudom hogy vele beszélt


aztán amikor feljött skype-ra akkor már előre tudott mindent szinte...

gondolom elmondta hogy beszéltem vele

2011. márc. 31. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!