Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk (talán ti tudhatjátok)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (talán ti tudhatjátok)! Vajon mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, kb 6 hete ismerem, egy buliban táncoltunk, utána egy másik helyen összefutottunk és nagyrészt skypon tartottuk a kapcsolatot, szóval olyan heti 2-3-szor beszélgettünk. kb 2 hete volt megint egy buli, ahol nagyon rámnyomult (eddig is nyilvánvaló volt, hogy tetszem neki), és végül nála ébredtem reggel. Aznap utána sms-eztünk, utána pár nappal később szintén keresett, hogy mi van velem...stb, de onnantól egy hétig meg nem, gondoltam, oké, hülyeséget csináltam, megkapta amit akart, nem kellek már neki. Viszont tegnap meg megint írt, hogy hogy vagyok, mi van. Nem tudok rajta kiigazodni, mert igazából sokszor keres, de még konkrétan nem hozta fel soha, hogy találkozzunk, menjünk el együtt valahova...stb, viszont mindig becéz és aranyos dolgokat ír. Arra is gondoltam, hogy félénk, de azon az estén meg nem tűnt annak, meg arra is, hogy csak szexkapcsolatot akar, de akkor meg nem csak írogatna, hanem áthívna magához, de legalábbis célozgatna rá, de semmi ilyen nincs. Viszont komolyat se hiszem, mert arra se tesz nagyon célzásokat és egyértelműen nem barátként kezel... Tudom, hogy ti ebből ugyanúgy nem tudjátok, de vajon mégis mit akarhat?
2011. márc. 31. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az embereknek ritkán van egyértelmű indítéka. Valószínűleg nem akar tőled semmi komolyabbat, legalábbis egyelőre, viszont mivel ember, ezért nem bunkózik veled, és tartja a kapcsolatot, vagy csak úgy, mert miért ne, vagy azért, hogy legyen tartalék nő, vagy mert aktívan fűz több embert egyszerre. Ezt nehéz innen megmondani.
2011. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"de azon az estén meg nem tűnt annak"

A varázsszer neve ethanol (C2H5OH)

2011. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
le akarja fütyülni rólad a butyit és a tampon helyére mást rakni én ajánlom mindig legyen nálad sokkoló vagy gázspray
2011. ápr. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!