Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért elmúlhat még a lángoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elmúlhat még a lángoló szerelem is? :S

Figyelt kérdés

Nagyon megbántottam a barátom, olyan dolgokat vágtam a fejéhez, amit nem kellett volna, sőt, még azt is mondtam neki,hogy szakítok vele, de másnap persze lehiggadtam, mondtam, hogy nem gondoltam komolyan. Eddig tökéletesen megvoltunk, nagyon szeretett, még sosem volt ilyen kirohanásom, emiatt tényleg elmúlhat a szerelem?

16/l 15/f


2011. márc. 31. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2011. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Funktasztikus ***** válasza:
ha szeret nem ha nem szeret igen..
2011. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pedig nagyon szeretett és elmúlt
2011. márc. 31. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy elmúlt? Amúgy meg ne hisztizz és akkor nem lesz ilyen probléma. A pasiknál hisztivel nagyon el tudod rontani a dolgokat.
2011. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan dolgokat vágtál a fejéhez, amiket nem kellett volna és még azt is benyögöd, hogy szakítasz vele, az nem csak egy kis vita volt, hanem hosszas értelmetlen hisztizés. Mégis mit vártál, hogy majd jót röhög az egészen? És igaza van a korábbi hozzászólónak, a hisztizés és a rinyálás nagyon kiábrándító tud lenni. Az meg egy baromság, hogy ha szeret, akkor nem múlik el a szerelem, meghogy elnézi. A kapcsolat nem arról szól, hogy minden szart lenyelünk a másiknak.
2011. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy elmúlt a szerelme, hogy szakított velem, és mondta, hogy nem szerelmes. :S
2011. márc. 31. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:
A tűzoltók azt mondták, egyszer minden tűz elalszik...
2011. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!