Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért. Számíthatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért. Számíthatok valami jóra?

Figyelt kérdés

Nos, ez persze kicsit hülye kérdés, mert csak én ismerem párom... de azért megkérdezem, hátha van olyan, akinek van tapasztalata ilyen téren.

3 hónaposak múltunk. Az van, hogy 2 héttel ezelőtt rájött páromra valami elmezavar... Észrevettem hogy valami nincs rendjén, és elmondta hogy valami megváltozott benne, nem úgy szeret, ahogy kellene, nem úgy érez, össze van zavarodva.. Azután beszélt vele jóbarátja, és utána azt mondta hogy felejtsem el, hagyjuk. Oké, nemérdekelt a dolog. Viszont az elmúlt 4 napban észrevettem hogy furán viselkedett, elhanyagolt, a találkozós kérdést kikerülte mindig, kicsit elkerült... Megbeszéltük tegnap hogy ma elbeszélgetek vele komolyan. Ma találkoztunk, beszélgettünk, és megint ugyanez a probléma merült fel nála mint 2 héttel ezelőtt... Össze van zavarodva, ilyesmi.. Azt mondta hogy egy kis szünet lehet segítene a dolgon, egy kis egyedüllét kell neki hogy átgondolja és felmérje a helyzetet. Ami az érdekes, hogy azt mondta, hogy nincs nyomós oka rá, mert azt megmondaná... Én megadtam neki a lehetőséget, adok neki időt. Nem beszélünk, nem találkozunk pár napig, hétig.. Mellesleg amikor elköszönt tőlem, nem adott se puszit, meg sem ölelt, de elcsuklott a hangja és már majdnem sírt..

Mit gondoltok?

én 16/L vagyok, ő pedig 17/F


2011. márc. 31. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

17 éves barátnőm ugyan így viselkedett. Majd volt 2 hét szünet és utána szakított velem.

Nem akarlak elkeseríteni de készülj fel arra, hogy szakítás lesz a vége. Én sem akartam elhinni, hogy tényleg szakít de mégis megtette pedig nagyon szerettem meg elvileg ő is szeretett csak elmúlt a szerelme.

2011. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szünet a tapasztalatom szerint egyenlő a szakítással, csak annyira gyáva hogy nem merte az arcodba mondani, így inkább szünetelget...

MAjd húzza-halassza a dolgot, közben ő összejön egy másikkal.

NEkem ugyanez volt egy négyéves kapcsolatomban, szünetet kért, közben ő már összejött egy másikkal a hátam mögött, csak nem merte megmondani meg tudta hoyg megtudom és akkor neki könnyebb lesz.

Fel a fejjel és felejtsd el ezt a srácot!

2011. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!