Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evárja, hogy mosogassak? Normális ez a barátnőmtől?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális! A takarítás, mosogatás, főzés, szülés, gyereknevelés, szántás, szénbányászás a nő dolga. Te csak üljél a fotelban és igyál sört.
2011. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd ott! Miféle némberek vannak manapság? Még jó, hogy nem bevásárolni zavart el. Az ilyen még biztos a gyereket is rád bízná később! Menekülj tőle!
2011. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van teljesen! Szerintem hagyd ott a francba és vegyél fel egy házicselédet aki még a seggedet is kitörli ha akarod. Csak sajnos annak fizetni kell, mert ingyen senki nem lesz házirabszolga...
2011. nov. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

Vígyázz,mert a jó rabszolgát nem dobják ki hanem csak elcserélik!!! :)

ÉS amúgyis,ez a nők dolga míg mi vadásszuk az ételt :)

2011. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
OMG...ez a 21. század. Letörne a kezed egy kis mosogatástól?!
2011. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális... Sőt, néha meglepetésként, kedvességből is megteheted, nem túl nagy dolog. Én is sokszor megteszem férfiként ;)
2011. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Telepítsd a Handy Girlfriend(kezes barátnő) alkalmazást,majd kattints az automatikus indításra!Betöltés után azonnal elmúlik a problémád!


Üdv.:Android Corp

2011. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális (persze, csak ha nem azt várja el, hogy helyette is mosogass). És, ha esetleg félreértenéd, az első hozzászólók is csak ironizáltak veled. Mellékesen szerintem csak trollkodsz, de ha nem, akkor tipli mosogatni, én is szoktam.
2011. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen jó fej itt mindenki! :)
2011. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként, komolyra fordítva, szerintem a mosogatás pont olyan dolog, amihez a férfiak általában jobban értenek. Sőt, tovább is van, a mosás, a mai modern mosógépek kezelése is testhezállóbb feladat egy férfi számára, szerintem.
2011. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!