Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan, és hol ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, és hol ismerkedhetnék meg normális fiúkkal?

Figyelt kérdés

(Akit nem érdekel az előtörténet, és a kérdés lényegére akar térni, az ne olvassa el az ez utáni bekezdést. Igen, 13 éves lány vagyok, de nem olyan, mint a többség...)


A családomtól nem sok szeretetet kapok; mondhatni szeretethiányos vagyok. A bátyám miatt inkább a fiúkkal találtam meg a közös hangot, és a közelebbi barátaim szintén fiúk voltak. A lányokkal kevésbé tudtam barátságot teremteni. Most is (7. osztály) közel áll hozzám egy fiú, aki meghallgat, és törődik velem - de csak mint barát. Éreztem már valaki iránt "vonzalmat", vagy jóval többet egy barátságnál. Ez az érzés, és amit a barátaim iránt érzek (és fordítva) nagyon hiányzik. Nem vagyok sznob, de úgy érzem, hogy értelmesebb vagyok, mint a 13 éves lányok nagyrésze. (Most azért remélem, hogy nem egy kis rib*ncnak képzeltek el, akinek egy kapcsolat arról szól, hogy felvágjon vele mások előtt.)


Na, és a kérdés: hol találhatnám meg azt a fiút, aki nem csak a külsőmet nézi, hanem tényleg magamért "szeret"? Aki nem Monster-rel pózol, vagy 5 percenként rágyújt egy cigire? Normálisan ír, és a "V"-t nem "W"-nek írja? (Stb.) Az én sulimba nem igazán járnak ilyenek... De akkor hol ismerkedhetnék meg velük? Az a barátaimmal nagyrészt ugyanazokból az emberekből áll a baráti körünk...

Köszi, hogy elolvastad.

(Azért írtam néhány szót idézőjellel (pl: vonzalom), mert nem egészen tudom, hogy az mit is jelent. Azt az érzést én vonzalomnak tekintem.)

Mégegyszer köszönöm, hogy elolvastad!


2011. nov. 12. 16:10
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Szia!


Sok ilyen fiú van csak a sok "barom" miatt nehéz észrevenni őket. :)


Amúgy merre felé laksz?

2011. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Juj de kis korrekt lányka vagy! Te vagy az első 13éves itt AKI TUD HELYESEN ÍRNI!!! El sem hiszem!
2011. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Olyan embert nem fogsz találni, aki először nem a külsődet nézi. Megszeretni úgyis a személyiséged miatt szeretnek meg. És ne haragudj meg, de aki felületesen vizsgál másokat, az mindig értelmesebbnek és életrevalóbbnak fogja találni magát: Te sem tudsz látás, 1-2 szóváltás alapján valakit mélyebben megítélni.


A pózolást, cigizést és a W-V cserét egyébként könnyen ki tudod nevelni akármelyik srácból. Engem is a barátnőim idomítottak. Csak példát kell mutatni és felhívni rá a figyelmüket.

2011. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Budapesten.


3. válaszoló:

Tényleg igazad van. De úgy értem, ha már jobban megismert, akkor ne a külsőmért szeressen (nem vagyok csúnya, de természetesen az ilyen korúak többsége szebb mint én, mert agyon vannak sminkelve). És az is igaz, hogy nem tudom egy kis beszélgetés után eldönteni valakiről, hogy valóban milyen.

2011. nov. 12. 16:46
 5/23 anonim ***** válasza:

Lehet h a szüleid szeretnek csak nem tudják azt kimutatni.

A divatmajmokból mindenhol akad tonnaszám. Ha én 15 lennék ajánlkoznék neked. :)

A külső nagyonis számít!!!! Mindig mindenhol! Ezt látni elsőre, és ez alapján lehet tudni h tetszik-e a másik. A belső nem látszik így az első ítélet mindig a külső alapján fog történni!

Akad normális fiú a sulitokban is ez tuti, de nagyon vigyázz!!! Jól ismerd meg azt akit kiszemelsz! Könnyen tévedhetsz még mert tapasztalatlan vagy!

2011. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

A szüleim szeretnek, de eléggé stresszes családban élek, nekik is van saját gondjuk, nem akarom még őket az ényéimmel szomorítani, és emiatt nem igazán tudják mutatni, hogy szeretnek. :(

Rosszul fogalmaztam: ne CSAK a külsőmért szeressenek. És, hogy értékeljék a belső tulajdonságaimat is.

2011. nov. 12. 16:54
 7/23 anonim ***** válasza:

Csak én nem találom meg az ilyen értelmes lányokat, vagy tényleg ilyen ritkák vagytok?


El sem hiszem, hogy 13 éves vagy, az írásod alapján nagyon intelligensnek tűnsz, magasan felülmúlva akár a 15-16 éveseket is. Sajnálom, hogy nem vagy 16 év körüli, és nem ismerlek személyesen! :)


Ne változz meg, és biztos találsz rendes srácokat! Ha máshol nem, akkor majd a gimnáziumban! (Gondolom gimibe mész! Gyere a Madáchba, még találkozhatunk is :D )

2011. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :D
2011. nov. 12. 18:14
 9/23 anonim válasza:
Szerintem Pesten találhatsz normális srácot, hisz elég nagy a választék ott :))Annyi lehetőség van Pesten, lépj be közösségformáló csoportokba. Pl: társastánc, vagy ha szeretsz sportolni akkor valami olyan sportágat válassz ahol fiukkal is megismerkedhetsz, vagy bármilyen csoportba ami érdekel :D
2011. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szia:D
2011. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!