Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már fél éve vagyunk együtt és elhanyagol-ez normális? Lehet ezen valahogy változtatni?

Figyelt kérdés
Amikor együtt vagyunk nincs baj,érzem hogy szeret.Mostanában kevesebbszer hív fel,küld smst,bókol és ez nekem nagyon rosszul esik.Olyan mintha azt gondolná hogy biztosan az övé vagyok ...
2009. febr. 26. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Elkezdett távolodni tőled. Megváltozhattak az érzései. Én legalábbis így jártam, amikor ezek a tünetek jelentkeztek. Végül szakított.
2009. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Szerintem is, ez már a szakítás "előszele". Talán kezdi megunni ezt az egész kapcsolatot. Amikor együtt vagytok lehet hogy azért érzed, hogy szeret, mert csak a megszokás tart össze titeket és fél elszakadni...


Azért próbáld meg felpezsdíteni az eltöltött időt, hiszen nem véletlenül választott Téged másfél éve! Járjatok el új helyekre, csinálj egy frizurát. Különbenis most jön a tavasz, kiránduljatok vagy utazzatok el! Nem írtad, hogy hány éves vagy, de ha már szexuális életet éltek, abba is vihetsz pár új színt.


Sok sikert!


-Tündérlány(17)-

2009. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is ugyanebben a cipőben járok... 8 hónapos kapcsolat.. és most.. 1,5 hete... érzem hogy vége lesz. a hétvége ugyanolyan volt mint szokott, de hétköznap amikor nem vagyunk együtt, semmi sem olyan.. és .. igen. azthiszem vége lesz hamarosan. [ez az amit a legkevésbé szeretnék, de basszusmitcsináljak ha megváltoznak az érzései... ]
2009. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ember az udvarlási szakaszban, illetve amíg nem biztos a dolgában, hajlamos több energiát belefektetni egy kapcsolatba. Ezt már én is sokszor tapasztaltam. Lehet, hogy gondjai vannak a melóban vagy a családjában.

Kérdezz rá, óvatosan, okosan!

2009. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy kutyát! xD
2011. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!