Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy problémám lenne.23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy problémám lenne.23 éves csaj vagyok, csinos. Stb. , a barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, és nagyon nagy gondok vannak a szexel. Változtatni szeretnék! Hogy lehetnék dögösebb, csajosabb?

Figyelt kérdés
Vagyis az "előjátékról"...szerinte nem vagyok elég dögös,szexi akire fel lehetne izgulni! Hogyan tudnék nőiesebben viselkedni? Hogyan tudnék szexibb , dögösebb, kihívóbb lenni mozogni...stb.?
2009. máj. 17. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod már nem tud felizgulni a látványodtól, akkor szerintem vele vannak óriási gondok! Persze lehet, hogy rosszul értelmezem a dolgot.


Egyébként fel lehet dobni apró trükkökkel a dolgot, egy szép fehérneművel, kis sminkkel, parfümmel, vagy egy kis erotikus tánccal - a lehetőségek tárháza végtelen.


Remélem, sikerül megoldani a problémátokat!


Üdv


L/19

2009. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
kezdj el hastáncórákra járni :) azt általában nagyon bírják a pasik :)
2009. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szexi fehérnemű.
2009. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
első válaszolóhoz csatlakozom!!
2009. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Ajjaj... Hát ez komoly, és nagy gond, de ez nem a te hibád, nem neked kell változtatni... Ha megváltozol, más kínja lesz, és a végén dróton fog rángatni...

Ha valakivel együtt vagyok, elfogadom, szeretem, eszem ágába sem jutna ilyet kijelenteni. Mindenkit úgy kell megszeretni, ahogy van... Hogy lehet ilyet mondani, hogy nem vagy elég dögös, hogy felizguljon?

Egyet tanácsolok: SZAKÍTS VELE! Ez így már nem szerelem a részéről, ne haragudj...

Keress olyat, aki úgy szeret, ahogy vagy, és úgy izgul fel rád, Te is boldogabb leszel...

-ReapeR-23/F

2009. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat....ezek szoktak is lenni,szexi fehérnemű meg ilyenek! De valahogy szeretnék nőiesebben viselkedni,dögösebben,kihívóbban..stb! Ezt hogy tudnám hosszú távon "megtanulni"? Valahogy félén vagyok és neki nem merek merész dolgokat csinálni,pl.tánc...ilyesmi!Hogyan tudnék hosszú távon szexibb, kezdeményezőbb és bátrabb lenni ilyen téren?
2009. máj. 17. 21:35
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Ne akarj más lenni mint amilyen vagy, mert előbb uróbb összedől a kártyavár.

Ha pedig így nem kellesz a hapsidnak (1,5 év után!), akkor szakíts.

2009. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen az a baj,hogy ezzel már akkora sebeket okozott,h.teljesen bezárkóztam és már azt sem tudom mit csináljak, meg vagyok zavarodva teljesen!Nem voltam ilyen "szűzies",mégis ezekkel amiket mond,h.nem vagyok elég dögös..stb. megbánt akaratlanul is és emiatt már félénk lettem és nem tudom hogyan tudnék változtatni!Rá stresszeltem a szexre már és egyáltalán nincs hozzá kedvem emiatt...de ezen változtatni kellene!
2009. máj. 17. 21:39
 9/18 anonim ***** válasza:
Mért nem mersz neki táncolni?Ha félsz tőle annak oka van.Nekem az előző pasim azt mondta nem lehet velem beszélgetni, férjem meg alig tudott szóhoz jutni mellettem mikor megismerkedtünk.Vajon miért nem tudtam vele beszélgetni?Szerintem nem velem volt a baj.Hát veled sincs baj.Úgyhogy talán próbáljatok kis bort iszogatni hátha feloldódsz de ez nem megy ugye mindig,ha ez sem segít akkor nincs más megoldás vagy elfogad így vagy lapát.
2009. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lehet ilyent mondani arra az emberre, akibe elvileg szerelmes, hogy nem elég dögös, hogy fel lehessen rá izgulni? Szerintem ha a fejeden bucskázol át, akkor is talál valami hibát benned. Tudod, miért? Mert a te gyönyöröd nem érdekli (a nőknél az előjáték nagyon fontos), csak a sajátja, hogy gyorsan kielégülhessen. Önző kis p.cs, már megbocsáss. Szakíts vele, ne hagyd, hogy még jobban megalázzon.
2009. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!