Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TopGun99 kérdése:

Légyszives írjatok. Oké?

Figyelt kérdés
Nahh szóval volt egy párkapcsolatom max 1 hónapig tartott de a csaj az már fél éve szerelmes volt belém csak nem tudtunk össze jönni mert mindig bezavart valaki de egyszer csak összejöttünk és mindketten akartuk szerettük egymást minden volt aminek kellenie kellet szóval nem volt panasz semmire sem. És egyszer csak az eggyik nap tök jól el voltunk ugyan úgy telt a nap mint a többi tök jól semmi gond sem volt az nap sem de aztán amikorr haza értem fel mentem csetre és rám írt már amikor azt írta hogy "szia" már akkor tudtam hogy valami rosz fog következni és szakított...pár nap múlva kiderítettem hogy azért mert tul sokat voltunk eggyüt és azt mondta valakinek hogy a barátnői fontosabbak és nem tudott velük lenni most ez hogy van? O.O
2011. júl. 26. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Írtam. Oké?

Bocsi, nem hagyhattam ki :D

2011. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyerek
2011. júl. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok?!
2011. júl. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele hogy próbáljátok meg újra és kevesebbet talizzatok, hogy mind a kettőtöknek legyen szabadideje, ő is tudjon foglalkozni a barátnőivel
2011. júl. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az irdatlan hosszú mondatokból és a megfogalmazásból ítélve nem lehetsz több 13-14-nél. Normális választ írok. A csaj még nagyon kislány (volt) egy párkapcsolathoz, ne is foglalkozz vele. Ha két hét múlva megint összejöttök, egy hónap múlva megint szakítani fog veled, mert megint hiányolni fogja a barátnőit.
2011. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

éjszaka van. ha korábban fent vagyok, első poénját elsütöm...:)


bocsi, a kérdést nem olvasom el.

2011. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Legközelebb meghagyom neked a poént : D
2011. júl. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ti is voltatok fiatalabbak, bár e bejegyzésekből ítélhetően most sem vagytok 30 évesek, ne fikázzatok, kérlek titeket...


Nos, a csajnak még korai volt ez a kapcsi, hagyd a fenébe...már ott kopogtat neked a következő, ha meg nem, majd jön. Most legyél a haverokkal, nyár van.....

2011. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!