Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e úgy egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e úgy egy kapcsolat, hogy van, amikor a barátom nagyon kedves velem, érezteti, h szeret, máskor meg le se sz@rja a fejem?

Figyelt kérdés

ha valami gondja van, akkor feszült, ideges, mindig rajtam csattan. ilyenkor nem akar velem lenni, mondja, h neki most másra kell koncentrálni, most felejtsem el őt. hiába mondtam neki, ha esetleg kedvesebb lenne velem, én is sokkal megértőbb lennék, és megértem, hogy most más dolga van. csak ezt mindig úgy adja elő, hogy nagyon megsért vele, és nem tudom megérteni.

sokat olvasom ezt a fórumot, sokszor van, hogy egy pasi fáradtsága, rossz kedve miatt nincs kedvesség, szex egy kapcsolatban. csak azért vagyok a barátommal, mert van, hogy nagyon is érezteti velem, hogy én vagyok neki a minden. de amikor nem így van, és bunkó, legszívesebben elbujdosnék, olyan rosszul érzem magam.

szerintetek mit kéne tennem?


2011. ápr. 2. 10:04
 1/4 A kérdező kommentje:
mindketten 20 évesek vagyunk
2011. ápr. 2. 10:19
 2/4 anonim válasza:

Nekem is volt egy hasonló pasim. Nárcisztikus személyiség, csak használt engem. Kedves akkor volt, ha célja volt vele. (Persze ezek csak utólag tisztultak le bennem.) Aztán 24 évig éltünk házasságban. Ezalatt sokat sírtam miatta. Legboldogabb a válásunk óta vagyok. Egyedül a 2 gyerekemnek örülök az egészből.

Szóval, hagyd a fenébe. Ne egy ilyennel töltsd a fél életedet. Ha valaki szeret, akkor is rendes veled, ha valami más dolog bántja.

2011. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ilyen volt az exbarátom, másfél évig voltunk együtt, a ritka pillanatokon kívül, amikor kedves volt kész szenvedés volt az egész kapcsolat. Csak mire ez tudatosult bennem, addigra túlságosan ragaszkodtam már hozzá, 2-3 hónap kellett a végén, mire rá tudtam szánni magam a szakításra, de nagy megkönnyebbülés volt. Azóta pedig megismerkedtem valakivel, aki tényleg szeret és megbecsül, és nem csak néha kedves, hanem a 7-8 együtt töltött hónap alatt egy rossz szava nem volt hozzám, na ezt nevezik különbségnek, hihetetlenül boldog vagyok :) Csak sokáig nem is reméltem, hogy lehet jobb, gondolom te is így vagy, de tapasztalatból tanácsolom, hogy próbáld túltenni magad a jelenlegin, kedvesebb pasit érdemelsz és amúgy egy ilyen kapcsolatnál, amiben nem számíthatsz 100%-osan a párodra, még az egyedüllét is jobb! :)
2011. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és 22/L és bocsi, hogy hosszú voltam kicsit :)ha még van kérdésed, írj nyugodtan ide/privátot.
2011. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!