Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha a srác a barátnőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha a srác a barátnőjével egymagas, sőt lehet pár cm-vel alacsonyabb a lánynál?

Figyelt kérdés
Én annak érzem. Tegnap találkoztam egy sráccal, tök helyes külsőre is, jól el is beszélgettünk, de valahogy lehetne kicsit magasabb. Szeretem, ha felnézhetek a fiúra. Ez gátolhat később valamiben, ciki egyáltalán? Tesóm is megjegyezte már a magasságot... :S Nektek mennyire tűnik fel az ilyesmi, zavaró lehet?
2009. aug. 2. 13:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
HA példáúl a fiú nem nádszálvékony akkor az valamennyire ellensúlyozza a magasságát. én szerintem ciki ha nagyon feltünő a különbség. 16/F
2009. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Engem zavarna. Vagyis volt már nekem is hasonlóban részem, és zavart. Igazából elég cikinek is tartottam. Ez sztereotípia, de nekem a magasság (és a hozzá illő testalkat) erőt és férfiasságot sugároz, és nekem erre van szükségem.

23/N

2009. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavarna. Személy szerint nem jönnék össze egy nálam alacsonyabb fiúval.

Viszont ismerek párokat, ahol a lány kicsit magasabb... ő dolguk, én nem fogok ezért nekik beszólni. :) 22/L

2009. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ téged zavar e a dolog. Egyszer jöttem villamoson és láttam egy pasit aki teljesen úgy nézett ki mint Antonio Banderas a Desperadoban de mikor felállt alacsonyabb volt nálam...xD Imádom ha majd egy fejjel magasabb, nem tudnám elviselni hogy alacsonyabb legyen tőlem a pasi de ez saját ügyem viszont sose tartom cikinek ha mások egymagasságúak.
2009. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mért lenne ciki ?:) bár mindenki maga tudja
2009. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég miért lenne ciki? Maximum te érezheted annak. Ha téged zavar, ne válassz ilyen külsejű fiút. Engem egyáltalán nem zavarna, de szerintem ne érdekeljen mások véleménye.
2009. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző vok. Lemaradt: 22/L
2009. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia, en magasrol lesz.rom akinek az a velemenye, hogy ciki. Inkabb leszek egy nalam 2-3 cm-el alacsonyabb sraccal akit szeretek, normalis, intelligens, mint egy nalam fel fejjel magasabb bunko bekepzelt emberrel...

a magassag nem minden. Es aki szeret es szerelmes ezt tudja. Teny, eloszor engem is zavart kicsit, de mara egyaltalan nem erekel, es meg emiatt senki nem szolt be nekem. 2 eve vagyok a parommal aki kicsit alacsonyabb nalam, de nem adnam semmiert, ugyanugy hozzatudok bujni, a vallahoz, minden, szoval nem zavaro, es mas teren sem. nem tudom mindenkiben miert van ennyi eloitelet. amugy a kerdes is volt 100x es mindig ugyanezek a valaszok szulettek. akinek ez ciki egyszer a sajat haza korul tegyen rendet, s utana kommentaljon masokat.

na Udv

2009. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha azért nem választasz egy srácot, aki egyébként tetszene, mert ciki, hogy alacsony, és mit szólnak majd mások, akkor tudod mit, inkább maradj egyedül. Soha ne érdekeljen mások véleménye, ha Neked tetszik valaki és jól érzed magadat vele. Lehetne kicsit magasabb.... hát nem lesz, mert ez adottság. És biztos vagyok benne, hogy talál majd olyan barátnőt ez a helyes srác,aki nem a magassága alapján ítéli meg. Semmiben nem gátolna, mire gondolsz? Az ágyban sokkal inkább gátolhat bizonyos pózoknál egy nálad jóval magasabb fiú, mint egy Veled egy magasságú, vagy kicsit alacsonyabb. Egyébként pedig kereshetsz magas fiút, ha inkább az tetszik, de nem biztos hogy fel tudsz majd nézni rá, mert tudod ez nem magasságfüggő.....
2009. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem találom vonzónak, ha a pasi alasonyabb nálam.

De azért sok olyan lány van aki alacsonyabb fiúkkal jár. Sok ilyen párt látni az utcán.

2009. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!