Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden elromlott, sokat hibáztam. De hogy merjek elmondani olyan dolgokat, amikért bánt?

Figyelt kérdés

Pár napja lett vége a több mint 1 éves kapcsolatomnak. Annyira elcsesztem... Mégse vagyok hajlandó egyedül elvinni a balhét,mert úgy érzem,kettőn áll a vásár.

Lényege az egész dolognak az,hogy sokat hazudtam. Paradox az egész,mert egyébként elvárom az őszinteséget és viszont szeretnék őszinte lenni,rögeszmém ez a téma. De a pasim mellett úgymond kénytelen voltam hazudozni a békesség érdekében. 20 éves vagyok,mielőtt összejöttünk volna értelemszerűen voltak párkapcsolataim,ahol volt szex is,úgy gondolom ez természetes. Sosem d.gtam senkivel csak úgy a nagyvilágba,szóval ribancnak nem mondanám magam. A pasim mégis zokon vette,hogy van múltam és folyamatosan éreztette velem,hogy mennyire zavarja és kevesebbre tart emiatt. Egyszer tök jól meg is fogalmazta,amit éreztetett: "Sosem gondoltam volna,hogy egy használt és megsárgult papír jut nekem és nem pedig egy tiszta hófehér." Ez nekem esett olyan sz.rul,hogy azt elmondani sem tudom... Mondta ezt úgy,hogy ő világéletében csajozós volt,legtöbb nőismerőséről,barátjáról kiderült,hogy volt hozzá köze. Meg is csalt egyszer,hazudott pár dologról,meg tette a szépet más lányoknak.

Ha valaki(pasi) bejelölt egy közösségi oldalon,ki voltam kérdezve,hogy ki az,volt-e közöm hozzá. Sokszor a fejemhez vágta,hogy minek voltam együtt olyan sok pasival(szám szerint 10),holott legtöbbször nem rajtam múlt,hogy vége lett egy kapcsolatomnak. Semmi más vágyam nincs és nem is volt,minthogy legyen végre egy normális barátom,akivel működik a kapcsolatunk,nem akarok én pasizni,meg gyűjteni a numerákat. Így alakult.

Most meg kiderültek,amiket elhallgattam: hogy volt,hogy megkeresett pl. 1-2 volt pasim,hogy találkozzunk(levakartam őket,mert tudom,hogy csak szexet akartak),plusz még pár pasi,akik gondolom fel akartak szedni. Ezeket azért hallgattam el,mert párszor volt,hogy elmondtam 1-1 ilyen dolgot,és akkor kiakadt mindig,mintha én tehetnék róla,hogy másoknak bejövök. Na meg azt se mondtam el,hogy mikor még össze sem jöttünk,találkozgattam egy másik sráccal is(de mihelyt összejöttünk,megszakítottam minden kapcsolatot a másikkal). Soha nem voltam más sráccal,nem is flörtöltem senkivel,egyedül az a bűnöm,hogy eszembejutott dacból,hogy ha ő megteheti,akkor én miért ne tehetném meg,hogy akkor flörtöljek. Ez is csak azért,mert jópárszor megalázott ilyenolyan dolgokkal(pl. együtt voltunk bulizni és majd keresztülesett rajtam,úgy bámulta az egyik csaj mellét).

Tudom,hogy elcsesztem és hogy mindent el kellett volna mondanom,de így is ki voltam készítve,ellenőrizgetett,kikérdezett. Talán csak magamat nyugtatom ezzel a "mi mást tehettem volna"-dologgal,de annyira untam a folyamatos kihallgatásokat,meg piszkálódásokat,hogy inkább egy hazugsággal kikerültem a "helyzeteket".

Úgyhogy most én egy hazug ribanc vagyok,kaptam két pofont és kidobott a p.csába. Tudom,hogy hibáztam,de nem vagyok hajlandó elismerni,hogy én vagyok a világ rossza.

Miért nem lehet elfogadni,hogy van múltja az embernek? Minek kell cseszegetni ezért a másikat? Hogy merjem én elmondani ezeket,ha olyanért is cseszeget a másik,amiknek már semmi jelentősége nincs az aktuális kapcsolatom szempontjából?


2011. ápr. 3. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, van fontosabb dolog is, mint a béke. Mégpedig a szabadság...
2011. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem te vagy a hülye... Mi jogon kér rajtad számon bármit a múltadból? Hogyan üthetett meg? Ne is gondolj rá, annyit sem érdemel.
2011. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hibáztasd magad. Nekem ő tünik a nem normálisnak. Milyen pasi az ilyen aki számon kér mindenért. Ilyet normális pasi sosem tesz és ha egy pasi ilyen 99%ba ugyis ez a végkimenetel a nő megunja ezt. Ráadásul még ő az aki megcsalt. Ő volt a nem normális nem te. Bár aztse értem miért türted ezt neki el, hogy számon kérjen akármit is és ezek után is egy megcsalás után miért maradtál mellette főleg ha tudtad ez a kapcsolat ennyire rossz.
2011. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hazugság helyett rögtön kidobhattad volna. Ezt leszámítva nem érdemli meg, hogy emészd magad miatta.
2011. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért voltam vele eddig,mert nagyon szerettem. A megcsalást is megbocsátottam neki,mert láttam rajta,hogy nagyon bánja.

De mégse bánom,hogy vége lett. Csak kikészít a gondolat,hogy most akkor mindenkinek én vagyok beállítva a világ legrosszabb emberének,mert egyáltalán nem érzem magam annak. Ezen felül nagyon rosszul esik,hogy míg én a megcsalást megbocsátottam(bár szenvedtem tőle),ő a hazugságok miatt így kidob. Emiatt úgy érzem,nem szeretett annyira engem,mint ahogy én őt. Csak ez az,ami fáj.

2011. ápr. 4. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!