Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a következő esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a következő esetben?

Figyelt kérdés

- na szóval van már első év óta ismerek egy lány most harmad évesek vagyunk hasonló szakon de másra specializálódunk

(műszaki egyetemen )

- mivel még nem volt csajom és elég hüje voltam úgymond akkor s most már szerintem nem lennék olyan de egy jó ideje nem beszeltem a lánnyal . Egyébként neki se volt még akkor barátja most sem hiszem ,hogy lenne inkább az egyetem érdekli.

- mikor néhányszor összefutottunk véletlenül mindig zavarban volt és is ...

- de sajnos sikerült akkor megutáltatni magamat egy kicsit és most nagyon nehéz közelébe jussak és nem tudom mit tegyek , hogy beszélni tudjak vele

- e-mailbenn nem válaszol messengerrol törölve vagyok :(

- a telefon szama megvan de nem tudom mit mondjak, hogyan kérjek bocsánatot és érjem el , hogy találkozzon velem

22f


2011. ápr. 3. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismered a barátait, barátnőit? Próbálj velük is beszélni, érdeklődni arról hogy mit gondol rólad jelenleg a lány.

Ha az e-mail-ekre sem reagál nem biztos, hogy telefonálni jó ötlet lenne, akkor inkább sms.

2011. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ismerem egy baratnojet de az nem akar beleatvatkozni :(
2011. ápr. 4. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A válaszom attól függ, hogy mivel utáltattad egy kicsit meg magad. Nem lehet, hogy nagyon nem is passzoltok? Mert akkor szerintem más lányok felé kéne lépned. Csak azért, mert hasonló cipőben jártok, nem biztos, hogy nektek össze kellene jönnötök.

Ha kitartasz mellette, akkor nem személyes módon csak zaklatni tudnád, amíg be nem sokall. Meg kell keresned, csak előtte tudd meg, mikor van szabadideje, mert az is ciki, ha 10 perce sincs rád, és úgy mész oda :S

2011. ápr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

- hát az a helyzet , hogy megkérdeztem ,hogy fekudte e már le valkivel :( meg egyszer kétszer mikor irta ,hogy most megy zuhanyozni megkérdeztem , hogy atmeheteke :) ( szemben volt a két benlakas egy udvaron :P csak én az óta elköltöztem onan )

- probálkoztam én eleg soknál az óta de egyiknek sem jöttem be

- tőle meg peddig láttam néhany pozitiv visszajelzest, csak én elszúrtam

2011. ápr. 4. 00:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél tököscsávó, menj oda hozzá és úgy beszélj vele. Légy férfi, sok sikert! :) 20 F
2011. ápr. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!