Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy leheten az anyját megbékí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy leheten az anyját megbékíteni?

Figyelt kérdés

Járok egy nállam két évvel fiatalabb lánnyal (ő 15 én 17). Az anyja nem akar megbékélni a tudattal, hogy a lányának van pasija és teljesen lekorlátozza a találkozási esélyeinket. Megengedte, hogy pénteken egy óra elejéig találkozzunk, de mást nem.

Ő 60km-re jár innen iskolába és koleszos, ezért csak hétvégente láthatom. Hogyan lehetne megbékéltetni az anyját, hogy adjon nekünk több esélyt a találkozásra és, hogy elfogadja, hogy mi ketten együtt vagyunk? PLS HELP


2011. febr. 1. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ilyenkor az a legjobb, ha beszélsz egy kicsit a anyjával. Fogja látni, hogy rendes vagy, szereted a lányát, akkor majd többet is fog engedni. Bár az is igaz, hogy nem minden anya ilyen. Remélem segítettem egy hangyányit.
2011. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Segítettél vmennyit

Nekem is jutott már eszembe ilyen, csak...

- az "elromlott/hülyéskedik/belassúlt a számítógép, megcsinálom" trükk nem jó, mert apukája, amikor nem dolgozik a géppel foglalkozik és, ha vmi kicsi gond is van, hívják a rendszergazdájukat

- "különóra" nem jó, mivel akk az anyja mindig a nyakunkon lenne

2011. febr. 1. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne ilyen szerelősdit kitalálni, ha együtt vagytok? Egyszerűen állíts be - hiszen egy pár vagytok, nem csak két ismerős -, és úgy beszélgess el anyukával.
2011. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az anyukája nagyon szigorú és könnyűszerrel eltiltana minket egymástól
2011. febr. 3. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Álljon ki magáért a kislány! Velem is ezt próbálja csinálni anyám évek óta, pedig én már 21 éves vagyok. Én odaálltam elé évről évre, amikor elkezdett rinyálni valamiért, és megmondtam neki, hogy XY a barátom, én őt választottam, és kész. Igaza van, ha esetleg azért félti, mert fiatal még. De fel kellene fognia, hogy a mai fiatalok már nem olyanok, mint az ő idejében voltak. Akkor 15 évesen még azt sem tudták, mi az a szex, most meg már.... Persze nem a szexen van a hangsúly, csak egy példa volt. Szerintem nem neked kellene beszélned előbb anyóspajtással, hanem a barátnődnek.
2011. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbált már, de az anyja kiáll a véleménye mellett.
2011. febr. 3. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!