Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mik azok a dolgok amiért elhagynátok a barátotokat?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 12-én leszünk egy évesek,én komolyan gondolom vele mert szeretem nagyon!,elmondása szerint ő is komolyan gondolja velem.Mik lehetnek azok a dolgok amiért elhagyhat?

Nem vagyok valami humoros,inkább unalmasnak tartanám magam,túl szép se vagyok(átlagos).Ő viszont életvidám vannak céljai számomra gyönyörű.Én úgy érzem hogy ő az igazi.


2011. ápr. 4. 20:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%

"barátnőmmel 12-én leszünk egy évesek"


Boldog szülinapot! Remélem oviban is majd egy helyre fogtok kerülni! :D

2011. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
60%

-ha azt mondaná,hogy nem szeret

-ha megcsalna

-ha valami óriási dologban hazudna,de tényleg komoly ügyben

21/L

2011. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
60%

bocsi kihagytam

-ha megütne


az előző

2011. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
20:02--->Beteg vagy :D:D:D
2011. ápr. 6. 20:54
 15/32 anonim ***** válasza:
28%
Az összes válaszoló hülyeségeket ir..A lányokat nem lehet kiismerni..Sokszor egy kis dologért elhagyják a fiút,amit persze azzal magyaráznak te jobbat érdemelsz nállam,meg v mi elmúlt bennem,már nem érzek irántad szerelmet,meg ilyenek..Majd jussanak eszedbe ezek..
2011. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
22.29, ez így van, míg ugyanezek a lányok egy másik fiúnál az összes fentebb felsorolt dolgot elnézik, mert az a fiú meg olyan, akinek mindent megbocsátanak.
2011. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
33%
akik ilyeneket irogatnak hogy ezért és ezért elhagynám.. na persze, mert ti meg a tökéletesek vagytok.... pfff
2011. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
33%

"flegma, önző"

a lányok 90%-a ezt alapkövetelménynek veszi, máskülönben szóba nem jöhet a srác. :))

2011. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
45%

tegnap 22:40

Igen a lányok az igazságot sem szeretik,nem szeretik ha egy fiú okosabbnak látszik töllük,mert nálluk ösi ösztön az anyáskodó természet,és ezért kell nekik a sik hülye bunkó paraszt,hogy majd azt hiszik hogy majd ők ki kupálják idövel őket,csakhogy koppanak nagyot szegény lányok..Senki nem mondta hogy a fiúk tökéletesek lennének,csak már irtam hogy a tökéletesnek látszó jó fiú,hiába rendes meg tényleg sokkal jobban odafigyel rád,de v mi hiányzik belölle,talán a vagányság,a kalandvágy,és igen ez útobbi a lényeges a mai lányok többségének..

2011. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

tegnap 22:40


Ez azért van mert a rosszfiúkban vannak olyan vonzó tulajdonságok, amik a nők számára ellenállhatatlanok (pl. magabiztosság, dominancia, büszkeség, kezdeményezőkészség stb.) Ezek a annyira vonzóak, hogy emiatt a nők szemet hunynak a rosszfiúk negatív tulajdonságai felett is. A jófiúkban nincsenek meg ezek a dolgok ---> nem vonzóak szexuálisan.

2011. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!