Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mik azok a dolgok amiért elhagynátok a barátotokat?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 12-én leszünk egy évesek,én komolyan gondolom vele mert szeretem nagyon!,elmondása szerint ő is komolyan gondolja velem.Mik lehetnek azok a dolgok amiért elhagyhat?

Nem vagyok valami humoros,inkább unalmasnak tartanám magam,túl szép se vagyok(átlagos).Ő viszont életvidám vannak céljai számomra gyönyörű.Én úgy érzem hogy ő az igazi.


2011. ápr. 4. 20:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

tegnap 22:42

jó a szó tesó!

2011. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Én azért hagytam el a barátom, mert közölte velem, hogy szerelmes a volt barátnőjébe és ezt teljesen természetesnek tartotta, hogy nekem mondja el. :D Szóval nonszensz :D

Nade mind1, szerintem ez nálad nem áll fenn.

Am rég túl vagyok rajta és örülök, hogy vége lett, különben nem lett volna részem abban amiben most van :D

2011. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
26%

-Ha ápolatlan, igénytelen, büdös lenne.

Nem egy lány van, aki eléggé igénytelen, ritkán tisztálkodik és ezt az illatszerekkel, parfümmel igyekszik elfedni.


-Ha bunkó lenne, sértegetne, akár otthon, akár társaságban.

A mai magyar lányok bunkósága lassan már legendás. Nem csupán idegenekkel, hanem a párjukkal szemben is gyakran azok. Különösen, akik megszokták, hogy mindent elsőre megkapnak, na ők aztán képesek egy tömeg előtt is leégetni a társukat, ha úgy látják jónak.


-Ha agresszív lenne, bántana engem vagy másokat.

Nem egy sráccal beszéltem már, aki elmondta, hogy a barátnője időnként elképesztően agresszív tud lenni. Nem egy esetben pofon vágta, megrúgta vagy megkarmolta, emberenként változó.


-Ha bűnöző lenne( lopás, csalás stb)

Azt hiszem, felesleges ecsetelnem, hogy seregnyi nő számára elképesztően vonzóak a kétes vagy agresszív alakok, egyenesen delejes hatással bírnak rájuk. Kismillió tinilány hagyta már ott a barátját egy ilyen alak miatt, de érett, felnőtt nők között is szép számmal találni rá példát. És ami azt illeti, a női bűnözés is nagymértékben növekszik.


-Ha megcsalna(testileg, érzelmileg)

Na igen, a kedvenc vesszőparipa. Csakhogy ma már szinte biztosan állítható, hogy a nők már ebben is felülmúlják a férfiakat. Rengeteg lány megcsalja a párját, csak éppen megtanulták, hogyan lehet mindezt eltitkolni. Magyarázzák ezt sokféleképpen, elhanyagoltsággal, érzelmi kihűléssel, az igazság viszont az, hogy ők is csak egyszerűen szeretnének szexelni néha mással is egy egészségeset!


-Ha hazudna

Pffff! Ezt egy nő mondja? Mikor a nőknek szinte kivétel nélkül a lételeme a hazudozás, az állandó képmutatás? Na ne már!


-Ha minden fontosabb lenn nálam, legyen az munka, játék,haverok..

Sok lány egy idő után szintén képes elhanyagolni a barátját, főleg, ha az még bele is megy ebbe. Jellegzetes példa, amikor elmennek meginni valamit vagy egy fagyit elkanalazni és két szót nem képesek váltani egymással, mert a csajnak percenként csörög a mobilja. Délutánonként estébe nyúló találkozások a barátnőkkel, onnan hazaérve pedig zuhanás az ágyba, "majd holnap beszélgetünk!" címszóval. És a többi, És a többi...


-Ha alkoholista vagy drogos lenne

Egy rakás csaj szintén iszik. sőt, manapság már ebben is kezdenek felülkerekedni.Elég megnézni egy buli után, hogy mennyi a részeg srác, illetve lány és eléggé meglepő arányokkal találjuk szembe magunkat.


-Ha nem tudná a családomat elfogadni,bántaná vagy sértegetné őket ( természetesen meg lehet a véleménye, de azért ne alpári módon beszéljen a családtagjaimról)

Ugyanaz, mint a bunkóság. Ha egy lánynak nem tetszik valami, akkor nem tesz lakatot a szájára, sok srác emiatt gyakran nem is sieti el a bemutatását a családtagjainak.


-Ha őrületbe kergetne a féltékenységével

Ez ugyanolyan, mint a hazugság. Hihetetlen, hogy egyes nők milyen féltékenyek tudnak lenni! Képesek úgy utánajárni másoknak, ahogyan azt egyetlen magándetektív sem tenné. A mobilellenőrzésekről, követésről, egyéb szaglászásról nem is beszélve, plusz a magánakciókról, amikor akár egy teljesen ártatlan másik lányt is képesek megtépni.


-Ha nem lenne hajlandó dolgozni, elvárná hogy eltartsam, lusta lenne és önző

Jujjj! Ez most tényleg komoly? A mostani jobb nők számára ez már egy életmód. Délelőtt vásárlás, bóklászás, délután randi a barátnőkkel, spinning vagy más edzés, (hogy jó formában maradjon és ne dobja ki a pasi, mert akadna nála jobb), este mozi a párjával, hétvégén buli és persze az otthoni kiadós szexcsaták, hogy tudatosítsa a párjával, megéri őt finanszírozni.

Na jó, ne legyünk ennyire gonoszak, időnként beiratkoznak

egy-egy Főiskola valamelyik büfészakára, hogy hat év alatt szerezzenek láblógatással egy hasznavehetetlen papírt, mondván, "én is csinálok valamit!"


-És végezetül ha nagyon messze lakna, nem hiszek a távkapcsolatban!


Ezt pedig embere válogatja, van, akinek bejön, van, akinek nem. De ha ez a helyzet, akkor nem szakítani kell, hanem bele sem kell kezdeni a kapcsolatba.


Szóval, tisztelt 21 éves ifjú hölgy, az ilyen kijelentésekkel a helyedben én inkább vigyáznék!

2011. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
40%

Őszintén szólva nem nagyon tudom. :) De, ha megcsalna az tuti biztos, hogy kidobnám! Nagyon szeretem a barátomat, de ha engem megcsalna én nem tudnék utána vele együtt lenni tovább... nem tudnék úgy hozzá érzni meg stb., hogy ne jutna eszembe azonnal, hogy nemrég meg mással csinálta ezt...


Szóval, a megcsalás az tuti egy szakító ok lenne.

2011. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
46%
12:33 én a 21 éves ifjú hölgy vagyok, akinek válaszoltál. Sok igazságot mondtál, tudom hogy nem csak a férfiak ilyenek, de engem itt arról kérdeztek, mit nem viselnék el a páromtól. Én nem vagyok agresszív, és nem várom el hogy a férfi az legyen, meg persze emellett bunkó,és nem, nem kell eltartson, mert dolgozom én is. Mindenkinek vannak hibái, biztos rólam is mondana olyat egy férfi, ami miatt nem viselne el :) Én sem értem meg a nők nagyrészét, akik a "rosszfiúkra" buknak, én nem tartozom közéjük, nem vagyok mazoista. De köszönöm a hozzászólásodat, és sok mindenben igazad van, és elgondolkoztattál. :)
2011. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Kedves 21 éves lány! Kellemesen csalódtam benned, azt hittem, hogy leszeded majd a fejemet!

Legyen szép az életed! :)

2011. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ha leszedem a fejed, attól még nem lesz igazam:) Köszönöm és neked is szép életet kívánok! 21 éves lány:)
2011. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-07 12:33


AMIKET LEIRTÁL AZOK MIND IGAZAK,SAJNOS A LÁNYOK NAGYON KÉPMUTATÓAK ÉS NEM ÖSZINTÉK,IGY AZTÁN PERSZE HOGY FELHÁBORODNAK AZ IGAZSÁGON,XAL EZ A SZÁNALMAS..


A LEGJOBBAN EZ TETTSZET:


-Ha bűnöző lenne( lopás, csalás stb)

Azt hiszem, felesleges ecsetelnem, hogy seregnyi nő számára elképesztően vonzóak a kétes vagy agresszív alakok, egyenesen delejes hatással bírnak rájuk. Kismillió tinilány hagyta már ott a barátját egy ilyen alak miatt, de érett, felnőtt nők között is szép számmal találni rá példát. És ami azt illeti, a női bűnözés is nagymértékben növekszik.

2011. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

12.15

Igen, ezek sajnos igazak. De a dolog másik oldala, hogy a lány, akinek írtam, egyáltalán nem haragudott érte, sőt nagy hatással volt rá. Nagyon örültem a válaszának. Bárcsak minden lány ilyen lenne, máris jobb lenne a világ.

2011. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
21:04 pirulok, és köszönöm :) Te is ritkaság vagy ám ezen az oldalon.Általában azzal, akinek eltérő a véleménye, nem lehet megbeszélni semmit, ha már olyat írsz, ami nem tetszik másnak, rögtön megkapod, hogy "hülye vagy", szóval én is köszönöm a normális hozzáállásodat/hozzászólásodat! 21 éves lány
2011. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!