Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal "szakitottam"másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal "szakitottam"másfél év után. Azért mert elege lett hogy nincs munkám és itthon ülok:- (Van még esély? Bov. Lent

Figyelt kérdés
volt munkám csak most nincs és elég nehezen találok sajnos.mondtam neki,de nem fogja fel.O dolgozik én nem.Nagyon sokszor osszekapunk hogy nincs munkám és hogy itthon vgyok.Sok helyre elküldtem az onéletrajzom de semmi.Tegnap mondta hogy ilyen szerencsétlen vgyok meg ilyenek és mondta hogy ha ez igy megy tovább akkor inkább szakitsunk.Nagyon szeretem.Tegnap hivtam de nem vette fel a telot este.Akkor szakitott is velem sztem vagy nem??Mért nem ért meg engem?Mit csináljak?Mennyek v maradjak vele?Hivogassam?
2011. ápr. 5. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is 8 hónapja vagyok munkanélküli én is néha megkapom a férjemtől, de ha ezmiatt elhagyott téged, akkor nem szeret eléggé. Lehetne rosszabb is.

Én lefoglalom magam, mindig van főtt étel az asztalon, tisztaság és rend, így nem olyan zavaró.A férjem is elhagyhatott volna, de eszébe sem jutott. Nem a te hibád!Ő is lehet még hasonló helyzetben.

2011. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen bunkó, hogy ezért akar veled szakítani, mert nincs munkád akkor küld el őt nagyon de nagyon távoli éghajlatra. Sajnos a mai világban nagyon nagy protekció szükséges ahhoz, hogy munkahelyed legyen. De biztos Te sem jókedvedből ülsz otthon, hanem mert nincs munkahelyre lehetőség. Ennyi. Ha ezt nem érti meg dobd őt és ne könyörögj neki.
2011. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tény h. nehéz melót találni manapság viszont akinek midnegy az talál melót,mert ott vannak a gyórséttermek, vagy a regisztrált munkanélküliség vagy a munkaközvetítők stb.Viszont őt is megértem,mert elég nehéz együtt élni olyannal aki csak viszi a pénzt,mert könnyen úgy érezheti az illető h. kihasználják.Viszont akik igazán szeretik egymást azok ezen is túllendülnek.

Mióta nem dolgozol?Mert a páromnak 1 hónap alatt találtam melót(munkaközvetítős),nem igazán szereti,de legalább van melója.

Te is mered a hátteret,de nem lehet h. ez csak egy kifogás volt és amúgy is szakított volna,csak jól jött ez az indok.

2011. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha emiatt szakít veled, akkor ne sajnáld. Nem Te tehetsz a helyzetedről. Ha ezt nem érti meg, akkor nem szeret eléggé.
2011. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen, átérzi a helyzetemet csak már türelmetlen hogy ilyen szerencsétlen vgyok és ez fáj hogy hallom tole.Hivogassam vagy hadjam?Nem mondta meg kerek perec hogy vége csak mondta"ha ilyen szerencsétlen vagy hogy itthon ülsz 3 hónapja és én fizessek mindent nekem ebbol nem kell"Szeretem és nem akarom elvsziteni.
2011. ápr. 5. 10:56
 6/14 anonim ***** válasza:

10:55

Azért ez nem ilyen egyszerű ám. Vannak olyan helyek az országban, ahol nincsenek gyorséttermek, ahol nem veszik fel az embert még betanított munkára sem. Mindenhol csak létszámleépítés van, felvétel sehol.


Én azt mondom, hogy akinek nincsenek túl nagy kötöttségei és aki még fiatal, annak érdemes külföldön próbálkoznia, ha itt nem talál munkát.

2011. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha ez ok volt a szakításra, akkor nem igazán szeret téged.

Az is elég "mocsok" dolog tőle, ha az orrod alá dörgöli, hogy ő tart el, azt meg nem veszi észre, hogy tiszta a lakás, van meleg étel, és ki van vasalva az inge (persze csak, ha így van).

2011. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt,de mikor megkapja a fizut soha sem mondtam neki hogy na akkor gyerünk vásárolni nekem pár ruhát.Soha nem mondtam ilyet soha.És akkor tegnap mondja a telefonba hogy "nem fogok neked semmit venni".
2011. ápr. 5. 11:14
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem mondtad azt neki, hogy " Ki kérte, hogy vegyél se**fej?"

Úgy le csaptam volna a telefont, hogy csak na. Nem sértegetheti az önérzetedet, mit gondol magáról pfúú. Most mérges lettem. Szerintem hanyagold ezt a fazont.

Remélem hamar találsz munkát, sok szerencsét kívánok.

2011. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hol laksz? mert általában az ilyen, "jaj nincs munka" című sztorikhoz általában elfelejtik hozzátenni az emberek, h ja, hát elmehetnék a pennybe pénztárosnak, de én oda nem alacsonyodok le.

Szal hol is laksz?

2011. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!