Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsvétra milyen locsolóvers...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsvétra milyen locsolóvers lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Azért írtam a Szerelem->párkapcsolatokhoz, mert a barátnőmről van szó. Főleg lányok válaszát várom, ők tudják, hogy ilyenkor minek örülnek, de persze fiúk válaszát is szívesen látom. Szóval barátnőmnek milyen locsolóvers lenne jó (nameg az egész családjának. az anyja eléggé vallásos [római katolikus])? Leírhatatlanul imádom, minél szebb és kedvesebb verset szeretnék megtanulni. :) Nem az a manapság szokásos plázacica. :) Semmi smink, ékszer, stb. Nem mutogatja magát, nem rázza a pics@'ját, nem 40kg, sőt, kicsit duci, de én így imádom. Lényegében én vagyok az első barátja. Én most leszek 16, Ő 14. Szóval mit ajánlotok?
2011. ápr. 5. 21:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Talán mert te szoktad így mondani... a normális ember meg nem...
2011. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
akkor hogy szokta mondani? :) én még csak így hallottam :)
2011. ápr. 5. 22:38
 13/17 anonim ***** válasza:
40%
"2011... látszik h facebookon élsz és csak az kell ami ott van. majd küldj húsvéti bökéseket az ismerőseidnek." Nincs facebook profilom, és töröltem magam iwiwiről és myvip-eől is. Nem kérek a globalista szennyből, se a húsvétot ünneplő vallásos hülyékből. SRY Egy ateista...
2011. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hmm. oké. bocs. :) nem is jó hely. angyalkámat is próbálom védeni tőle. :)
2011. ápr. 5. 22:40
 15/17 A kérdező kommentje:
nade. mivel az anyja vallásos, és a lány is katolikus iskolába jár, szerintem megérted, hogy én még szeretnék locsolkodni. :)
2011. ápr. 5. 22:42
 16/17 A kérdező kommentje:
egyébként meg nehogymár egy kifejezés meg egy kívülálló döntse el, hogy mit érzek a barátnőm iránt. :) nekem ilyen a szókincsem, akinek nem tetszik, ne foglalkozzon vele. esetleg ha láttad volna az e-mailezésem az anyjával, akkor talán nem ez lenne a véleményed h nem imádom. :)
2011. ápr. 5. 22:48
 17/17 Dragos5595 válasza:
Én teljesen egyetértek a kérdezővel. A válaszoóknak mér kell mindenbe belekötni? Nem az a dolguk! Szerintem írj neki saját verset.
2013. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!