Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy leszálljon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy leszálljon a páromról?

Figyelt kérdés
Van egy csaj ismerősöm, egyszer elmentek szórakozni a haveri körükkel, ahol a párom is ott volt. Én akkor nem mentem velük. Rá egy hónapra az egyik barátomnak születésnapja volt és a partijára ő is hivatalos volt(ekkor találkoztam vele először). Majdhogynem a párom nyakába ugrott mikor meglátta, azt hittem valami régi jó ismerős lehet, így nem is zavart a dolog. Feltűnt hogy gyakran pislog felénk ezért megkérdeztem a barátom, hogy ki is az a lány. Kiderült csak az utóbbi összejövetelen ismerte meg. Ekkor már tudtam, hogy a páromra nyomul. Tudom furán hangzik de pár napja én regiztem be a párom facebookra és a legelső, aki egyből bejelölte az a csaj volt. Azóta flörtölős hozzászólásokat írogat neki, ami engem idegesít.
2011. ápr. 5. 22:15
 1/7 anonim válasza:
100%
Az hogy a csaj körbeugrálja semmit nem jelent, ha a párodat sem érdekli. Rám is akaszkodott már egy ilyen csaj, ha szeretnétek kideríteni mi a szándéka ezzel, kérdezzen rá a párod, hogy mit is szeretne a csaj. Ha a vérmérséklete ilyen vagy alapból mindenkivel így viselkedik elutasítja majd a pasid és nem lesz értelmetlen féltékenykedés.
2011. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz vele, ha a barátodat érdekelné, már biztos észrevetted volna


ha sokáig folytatja akkor szólhatsz neki, hogy kopjon le, mert a barátodnak megvannak a maga igényei - ebből talán érteni fog, de semmiképp ne húzd hosszúra, mikor lekoptatod (róla)

2011. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj addíg, amíg a barátod nem reagál ezekre!!!

Nekem is volt egy kiscsaj, aki még a fényképét is felrakta a páromnak a saját adatlapjára, mintha járnának, de a párom nem foglalkozott vele, és megkérte hogy vegye le a képeket, igaz pár hét és álmatlan éjszakámba került, de levette.

Én ezt nem mutattam a páromnak, csak kedvesen megkérdeztem ki ez a lány, ő elmagyarázta, és ennyi.

Nem szabad ezen veszekedni, pláne ha alaptalan, azzal magad alatt ásod a gödröt, és csak a csajnak adsz örömöt, hogy miatta veszekedtek, légy okosabb!

Az a tapasztalatom hogy hiába vernék patáliát, ha akar, akkor úgyis megcsal, ha fejen állok is...

Bízz a párodban, és benned valamint a szerelmetekben és nem lesz gond, a csaj meg lekopik idővel!

Eddig okosan csinálod, csak így tovább!

2011. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem veszekedtem emiatt a párommal, meg se jegyeztem neki. Igazándiból féltékeny se vagyok, csak a csaj hatalmas arca idegesít.
2011. ápr. 6. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
verj be neki kettőt azt lenyugszik :D
2011. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó... :D Vizuális típus vagyok.XD
2011. ápr. 7. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:

helyes, én is :P

ha tényleg ennyire böki a csőröd lehet 3 is ;D

2011. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!