Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit gondoljak a páromról. Szeret e még vagy sem?

Figyelt kérdés
Szerettem volna egy kicsit visszahozni valamit a kapcsolatunk előtti időszakból, mármint a többszöri beszélgetést. Ő finoman közölte hogy neki ez bőven elég, meg fáradt és elfoglalt nincs ideje ilyesmire.Szerinte, túl sokat vagyunk is együtt intimitás is (heti 2). Ha vele vagyok feleslegnek érzem magam,mint egy dísz, hogy ne legyen egyedül.
2011. ápr. 27. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég rosszul hangzik, főleg az, hogy írtad, hogy szerinte túl sokat vagytok együtt. Az én tapasztalatom szerint, hogyha szerelmes valaki, akkor abból, akit szeret, abból sosem elég... Persze akkor is szüksége van a másik félnek egy kis szabadságra egyedül, de hogyha neki már a veled való beszélgetés is sok... hát akkor ott már el kell gondolkodni a dolgokon. Lehet, hogy valami az ő részéről már elmúlt. 17/L
2011. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom sosem mondana ilyet. Mi minden nap együtt vagyunk 1,5 éve amióta elkezdtünk járni, és semmi baja nincs. Kérdem mindig hogy nem akarsz egyedül lenni, biztos menjek? Erre monja hogy nehogy egyedül merj hagyni :) persze viccesen, de tudom ha egyedül akarna lenni megmondaná. Szereti és én is hogy amennyit csak tudunk együtt vagyunk. Szóval sztem ő nem szeret téged, a szerelem nem ilyen. Sajnálom. 24L
2011. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos, hogy nem ég olthatatlan szerelemben. Nagyon elgondolkoznék a kapcsolatunkon. Úgy tűnik, hogy a részéről a vége felé közeleg.
2011. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sztem sem szeret téged már igazán. ennél sokkal jobbakat is találsz és nem is kell nagyon keresgélni! ha adhatok egy tippet, te dobd ki őt, (indok: már nem ugyanaz aki volt régen és nem érzed biztonságban magad ebben a kapcsolatban -ami sztem igaz is- ) mert ha megvárod mig ő dob, akkor esetleg olyamiket hallhatsz vissza h "jaj ez a nő, sehogy se tudtam már lekoptatni, nem vette észre magát" vagy "jah én dobtam őt (mert ilyen király pasi vagyok)" és nem hiszem h ez jól esne neked...:S

mondom, ezer meg egy másik pasi van aki a feneked is kinyalná és a tenyerén hordozna, még kérned sem kell :)

Üdv: Zsu (24)

ui. remélem minden rendben lesz!! sok sikert!:P

2011. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, a hétvégén teljesen megbizonyosodtam, hogy más kiút nincs!
2011. máj. 2. 07:42
 6/8 anonim ***** válasza:
mi történt?:S (tudok valahogy segiteni?)
2011. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyre inkább érzem , hogy távolodunk egymástól.Megpróbáltam közeledni hozzá, lerázott hogy fáradt, meg egy kapcsolat nem feltétlen a szexről szól-mondja az ,aki 2 hete más vallott.Néha érzem , hogy szeret,de néha egyáltalán nem.Próbáltam vele beszélni, erről de csak sértődöttség van belőle.
2011. máj. 2. 11:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Másrészt olvastam egy levelet, amelyben hisztis, durcás libának, illetve kövér disznónak ,lusta lajhárnak nevezett-ez volt egy hete. Nem tudom ha ezeket gondolja miért hoz második hete rózsát?
2011. máj. 2. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!