Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért, és teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért, és teljesen összezavarodtam. Van még értelme?

Figyelt kérdés
A barátommal 1éve vagyunk eggyüt és eddig ha összevesztünk akkor mindig ő jött utánam,de szinte mindig ő volt a bunkó!elég sokat veszekszünk meg sok mindenen megsértödök amin szerinte nem kellene de nekem meg rosszul esik..Kért pár nap szünetet,ilyen més sose volt mondván hogy neki muszály pár nap szünet mert nem látom magam milyen dolgokon veszek össze vele..Elvileg szeret de ez a szünetes dolog tölem nagyon távol áll és jobb ha most nem keresem??
2011. ápr. 6. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
www.muszaj.hu
2011. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog ez a szünetkérés, de elsülhet jól is a dolog, például rájön, hogy nem bír nélküled lenni és újra összemelegedtek. Azért 1 év után ne add fel, adj neki pár napot, esetleg írd meg neki h szereted, és hiányzik, aztán eldől, hogy mi lesz.
2011. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a szunetelos dolog szerintem nem jo dolog. bar rovid idore megoldas lehet, de nem valoszinu, hogy gyokeresebb valtozas allna be a kapcsolatotokban. ahhoz az kellene, hogy mindket fel valamilyen modon alkalmazkodjon a masikhoz, na mar most, ha te megsertodsz valamin, amin szerintem nem kellene, akkor pl. neki vigyaznia kellene ezekkel, meg ha szerinte hulyeseg is. lehet, hogy szamara ez vicces vagy nem serto, de ha a masik felnek az, akkor nem eroltetem, egyszeruen a te jellemed ilyen, es ezen nehez valtoztatni, sot nem is kell, neki kell elfogadnia ilyennek, de ha nem kepes, akkor nem szeret igazan. talan csak azert van veled, mert muszaj az osztoneit kielnie, es mivel valoszinuleg vonzo vagy, ha miert ne? masik megoldas lehetne, ha te nyelsz egyet olyankor amikor megsertodni keszulsz, es nem mutatod ki a sertodesed. viszont abba gondolj bele, hogy mennyi ideig birnal igy elni valaki mellet? 1 honap? 1 ev? 10 ev? nem hiszem hogy sokaig lehet birni, es nem is erdemes megprobalni, mert idovel talalhat olyat maganak, aki vevo az o dolgaira es nem sertodik meg, te meg ott parkoltattad magad mellette. szoval szunet utan szerintem ne folytasd vele, regen rossz az, ha egy ferfi szunetet ker, mert nem tudja eldonteni mit akar egy lanytol, raadasul, irtad, hogy mindig o megy utanad...nos lehetseges, hogy tudja, hogy miatta van a sok vita? nem biztos, de lehetseges, akkor viszont, mi szukseged van olyas valakire, aki mindig serteget teged? nagyon erdemes figyelned ki mit szeretne toled, a lanyok tobbsege hajlamos rogton az elso sracnak, aki valamilyen erzelmet ki tud valtani beloluk elkoteleznie magat, es nem veszik eszre, hogy mindig ok huzzak a rovidebbet, es az erzelmeiket konnyen kijatszak...ne hagyd, mert igy lemaradsz arrol, aki igazan szeretne teged, es nem sertegetne allandoan...talan az allandoan itt egy kicsit tulzas...minden jot:)
2011. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme húzni a dolgot...
2020. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!