Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm cigizik, zavar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm cigizik, zavar, hogy lehetne rávenni hogy haggya abba?

Figyelt kérdés

Nekem marha könnyű volt megállni a cigivel de ő kéket szív és úgy tűnik arról nehezebb leszokni vagy valami. Szerintetek ha pirosra átvált könnyebben menne neki? Vagy valami más ötletet.


Ja és fél hogy el fog hízni ha abba haggya.


2011. ápr. 6. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: ha igazán szeret, akkor megteszi érted...
2011. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha igazán szereti megteszi érte? Akkor ez fordítva is igaz. Ha te igazán szereted elfogadod így.
2011. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kékről pirosra nem kéne váltani mert a piros még erősebb. a leszokás meg egyszerű dolog, de hogyha nagyon szeret téged érted esetleg megteheti :) a szerelemnél nagyobb erő nincs, ami leszoktathatná
2011. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szokj vissza
2011. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elfogadja így? És talán a barátnőjének jól esik látni, hogy a barátját mérgezi a füstjével?!
2011. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja de a pirosban nincsen adalék anyag és gondolnám talán el is megy a kedve a cigitől ha egy kifejezetten unorítót találok neki. Amugy semmi bajom a cigizőkkel de a legtöbbjükkel ugyebár nem szoktam smárolni.
2011. ápr. 6. 19:02
 7/9 anonim ***** válasza:

19:00

Amúgy mitbánom én hogy elfogadja-e. Én csak azt mondom hogy mi alapján dől el az hogy az egyik illetve a másik fél adja fel a szenvedélyét vagy bármi mást. Jelen esetben a cigit. Egyénként miért mérgezné vele? Gondolom nem fújja rá.

2011. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez baj: ne akard megváltoztatni! Nem vagy te az apja! Ha nem tudod így elfogadni akkor lépj! Van ezer olyan nő, aki nem cigizik!
2011. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is a dohányzással foglalkozó két jó weboldalt mutasd meg neki, mert az hatalmas segítség, nagyon intelligensen és megértően tárgyalják a témát (az a "tedd le a cigit" vagy mi reklám alatt futó oldal kicsit gagyi, nem ütős, én a másikat ajánlom, de most nem ugrik be a neve).


A másik, hogy neked megértőnek kell lenned a visszaeséseivel szemben, ha lesznek, különben csak elveszed a kedvét az egésztől, mert a kudarcélményét erősíted meg benne, miközben tudja magától is, hogy rosszat tett.

Attól még, hogy neked könnyen ment, legyél türelmes, támogasd pszichológiailag.


Ha ő életed szerelme, akkor megpróbálhatnád rávenni, mivel gondolom nem szeretnéd elveszíteni idejekorán pl. szájüregi rákban. Én emiatt támogatlak benne, hogy kérd a leszokásra. Igaz szerelmben rossz végignézni, hogy a lány saját magát veszi el tőled.

2011. ápr. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!