Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm nem tudja felfogni hogy zavar hogy kocsmázik. Folyt részletesebben.

Figyelt kérdés

2 éves távkapcsolatom van. A leányzó egyetemista. Én még középbe járok. Szerintetek mennyire normális dolog az, hogy ha hétvégén filmet nézek vele akkor beszól ha egy nő mutatja magát annak ellenére hogy ő választotta a filmet. Azonban mialatt ő távol van és srácokkal kocsmába jár én ne merjek szólni, hogy most ezt miért kell?

Rengeteg lány jár a szakjára és ő mégis a fiúkkal megy kocsmába ami engem azért zavar és bármit teszek mindig én leszek a rossz. Hogy tudnám megmagyarázni neki hogy igenis engem zavar az hogy más srácokkal jár kocsmába meg bulizni. Már gondoltam arra is hogy összeszedem az összes lány ismerősöm és elmegyek velük kocsmába hogy megtudja milyen érzés ez nekem. Valamit írjatok légyszíves mert nem tudok mit tenni. Vagy lehet hogy csak én vagyok szimplán féltékeny típus és tök természetes dolog hogy egy lány miközben van barátja 5-6 pasival mászkál bulizni? (most végzek a középsuliban)


2011. máj. 12. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem sem éppen normális, de amíg sok emberrel jár bulizni, nincs nagy baj. Ha egyel jár, és az nem te vagy, akkor joggal aggódhatsz. De miután távkapcsolatban éltek, igazából sokat, a beszélgetésen kívül nem tehetsz. Megszoksz, vagy megszöksz.
2011. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legfontosabb kérdés, hogy bízol-e benne? Mert ha az a típus, akiből kinézed, hogy megcsalna, akkor vedd rá, hogy hagyja abba. ha nem az a típus, akkor meg ne zavarjon. Én is járkáltam kocsmázni fiúkkal, de ott voltak más lányok is rajtam kívül, és mellette volt barátom. De soha nem csináltam semmi olyat, amit ha a barátom ott lett volna, rossz szemmel nézett volna. Ez egyén függő.

Mellesleg attól még kipróbálhatod a "bosszú kocsmázást" amit írtál, hogy mit szól hozzá...:)

21L

2011. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy lány kivételével nekem is csak fiú barátaim vannak.

Sőt, a legjobb barátom egyben az exem is, na bumm.

A barátom teljesen megbízik bennem, sosem csalnám meg és ezt ő is tudja.

BIZALOM.

Ez a kulcsszó.

L/24

2011. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én már csak azt nem értem hogy miért nem lehet kibírni azt az 1 hónapot amíg vége lesz a félévének. utánna meg úgyis oda megyek tovább ahol most ő tanul onnantól oda mehetünk ahova csak akar de nem értem hogy miért nem lehet kibírni 1 hónapot.Én megbízok benne talán túlságosan is mert csinált két olyan dolgot amit nagyon nem kellett volna mégis bízok benne de akkor is zavar hogy pasikkal jár kocsmába akikről ráadásul semmit sem tudok.
2011. máj. 12. 16:03
 5/7 Dark Prophet ***** válasza:
Mivel en rocker vagyok es en is szeretek igencsak sorozgetni a metal klubban a haverokkal, meg razni a Nightwish-re, igy nem itelem el, sot szerintem semmi baj nincs egy lannyal aki sorozget, kocsmazgat. Amig nincs tulzas es reszegeskedes addig okes:) Habar en reszegen is szeretem a lanyokat:P (ugy ertem h mikor reszegek:D)
2011. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Dark Prophet látom nem érted a problémám nem az a baj hogy kocsmázgat hanem ,hogy csakis fiúk társaságában teszi ezt pedig vannak olyan lány ismerősei akikkel megtehetné ugyanezt.


(Ma este megint meg és félek a péntek 13-tól de le van sz.rva)

2011. máj. 13. 13:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy ha egyáltalán szóba állsz vele.
2013. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!