Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátságban meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságban meddig lehet elmenni?

Figyelt kérdés
Pl.: az még oké ha ketten felelsz v merszből játszotok...de csak a csaj játszik a srác nem és a csajnak olyan feladatok vannak h vegye le a pólót, gatyót, melltartót. persze ebből csak a póló ment le. de akk is. másnak ez belefér? csak én vok ilyen? meg az h arról faggatózik h masztiztam e már. közbe meg időnk 80%át együtt töltjük.
2011. ápr. 6. 22:27
 1/6 Panda Péter ***** válasza:

ki akar szedni a barátzónájából, és téged ez zavar? ennyire nem tetszik?

amúgy is, férfi-nő barátság nem igazán létezik. előbb vagy utóbb, legalább az egyik fél mindig többet akar.

2011. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dehogynem tetszik...én hülye szeretem...sikerült belezúgjak.
2011. ápr. 6. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
mások azért rinyálnak mert 8 mp-ig nem tudnak mit kezdeni a másikkal XDXD
2011. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
WTF? most bocs de ezt nem értettem.
2011. ápr. 6. 22:33
 5/6 Panda Péter ***** válasza:

lehet hogy ő is így van vele. ÖREG!!! ha van esélyed kitörni a barát-zónából akkor azt most tedd meg!

[link]

2011. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és mégis hogy? nem mászhatok rá...szerelmet vallani sem szeretnék elvégre nem vagyok híve annak h a csaj kezdeményezzen.
2011. ápr. 6. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!