Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, akivel szoros barátságban vagyok, hogyan legyen az enyém?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jó barátok vagyunk. Ez a barátság onnan jött, hogy egyszer elutasítottam amit már ezerszer megbántam. Most a lánynak van pasija (akit már nem nagyon szeret) és nem tudom hogy adagoljam be neki, hogy szeretem. Ha találkozunk mindíg dumálni akar velem és mondta, hogy szeret....valami ötlet?

Előre is köszi!


2008. nov. 10. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Fő az őszinteség és a megfelelő pillanat, a szerelemi vallomáshoz. Szerintem mond meg neki hogy mitis érzel iránta, de csak a megfelelő pillanatban. Amikor már nagyon jól érzitek magatokat, és eléggé "összemelgedtetek".
2008. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy állandóan jól érezzük magunkat.

Most lesz a szalagavatóm és ő a párom..maga a kánaán:D

2008. nov. 10. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a megfelelő pillanat:) Mond el neki h szereted még szalagtűző előtt, és amig zajlik az esemény addig lesz ideje gondolkodni, plusz lát is téged, ami segithet neki a döntésben. Remélem hogy szalagtűző után már eggyütt buliztok:) remélem tudtam segiteni./első válaszadó/
2008. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy az vagy:)

És segítettél..köszi!

2008. nov. 10. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok én is, csak a másik oldalon. Úgy értem nálunk ő, a lány utasított el engem lassan már egy éve, de barátok maradtunk, sőt nagyon mély barátság alakult ki közöttünk, de én még mindig szerelmes vagyok belé. Viszont úgy gondolom, hogy mivel ő utasított el, neki kéne jeleznie, hogy mégis akarna vmit. És ezt a jelet várom nagyon, én magam nem merem már megint felhozni a témát, mert félek, hogy tönkretenné ezt a jó barátságot.

Szóval ha ez a lány, a barátod is így gondolkodik (márpedig ez valószínű), akkor csak rád gondol, és arra vár nap mint nap, hogy meggondold magad és mégis akarjál vele járni. És ez a remény nem hal meg...

Ne szalaszd el ezt a lehetőséget, és örülj nagyon annak, hogy Te azon az oldalon vagy, nem pedig a másikon. Sok szerencsét!

2008. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!