Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szerint mi a fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szerint mi a fontos egy párkapcsolatban? Gondolok itt tulajdonságokra vagy viselkedésre, esetleg olyanra hogy pl: hűség, bizalom. Stb.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 12:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem bántásként írtam, bocsi.
2011. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

13:32

A hűséget nem kérni kell, hanem természetes dolog egy komolyabb kapcsolatban. Nem kell érte tenni, viszont sajnos sokat lehet tenni "ellene". Nem kiváltság, hanem alap. Mentség nincs rá, maximum meg lehet bocsátani. Soha nem mondom, hogy "soha", de nehezen tudok elképzelni olyan helyzetet, amikor kettős játszmát játszanék. Ha sehogy nem lennék elégedett a kapcsolatommal, inkább lezárnám, mint hogy kitekintgessek belőle.

2011. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

szívesen várom még a továbbiakat is:)

2011. ápr. 7. 13:43
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerelem, bizalom,megèrtès,törödès,hüsèg ès h mindent megtudjatok beszèlni
2011. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13.41. Én meg ne is haragudj, de úgy vagyok vele, hogy az ember egyszer él! Ha mondjuk a párom félrelép, biztos nem szakítok vele. És ez fordítva is igaz! Ne félrelépésekből álljon az élete, de ha már mindketten hosszú távra tervezünk, és 30 év alatt megcsal ötször, az még nem hűtlenkedés!
2011. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

13:49

Nem vagyunk egyformák. Én se mondom, hogy biztos eldobnék egy 30 éves kapcsolatot, ha kiderülne, hogy egyszer félrelépett, de akkor sem tartom elfogadhatónak. Nem azt mondom, hogy mindenképpen elítélem, ha valakivel megtörténik, csak én más típus vagyok, meg a párom is. Fontos a szex, de nem annyira, hogy ne bírjuk ki, hogy ne csináljuk néha mással is. Persze nem mondom, biztos van olyan, hogy egy hosszú kapcsolatban az ember egy gyengébb pillanatában elcsábul. Aztán embere, meg kapcsolata válogatja, hogy belemegy ilyenkor, vagy nem.

Olyanokat is ismerek, akiknek annyira nem fontos a hűség, hogy nyitott kapcsolatban élek és mindketten elégedettek a helyzettel.

2011. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a hűség, ha barátnőm megcsalna (elég egy csók is) tuti szakítanák vele, mert ha őszintén szeret akkor nem csinálna ilyesmit, ennyi. Jaa és: őszinteség, semmi hazugság.
2011. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
figyelem(!), tolerancia, hűség, tisztelet, szeretet ja meg bizalom, igen:)
2011. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
jó nagy lompos, büdös FAX
2017. márc. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!