Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves lány vagyok! A "baráto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farkaslány19 kérdése:

19 éves lány vagyok! A "barátom" jóval idősebb tőlem! 6 éve hiteget hogy el fog válni miattam a családjától! Csúnya és rossz dolog de érdemes várnom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 13:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Igaz. utolsó, de ez akkor is szörnyű. Belegondolok, hogy a testvérem még csak 11éves. Hova fajul ez a világ.
2011. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj rá! Ha eddig bedőltél ennek, ne dőlj be ennek tovább!
2011. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
s a felesége, gyerekei mit szólnak? helyedben tovább nem hinnék ennek a palinak, s magamhoz illőt keresnék, olyat aki nem házas
2011. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a helyedben felköpnék egy turhásat és alá állnék.
2011. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

A nők ezt komolyan elhiszik, hogy majd miatta elválnak?

Helyes az idézőjel, mert nem a barátod és te sem vagy a barátnője, csak a ribanca, akit akkor dughat meg, amikor csak akar. Ha esetleg fáradt az asszony, vagy nincs kedve hozzá, te mindig kéznél vagy, mintha nem is ember lennél, csak valami szexuális segédeszköz.

De nyilván ez neked tökéletesen megfelel, mert akkor már rég változtattál volna rajta. Nem tudom, hogy ki kezdte ezt a "kapcsolatot", ő kezdett ki veled, vagy te másztál rá, de mindkettő elítélendő és megvetendő. Ha meg kiderül, mert ki fog, akkor meg tönkre tesztek egy családot.

De biztosan el fog válni és téged fog elvenni, majd kb. 5 év múlva. Hidd el neki!

2011. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha már feltetted a kérdést, az azt jelenti, hogy már te sem hiszel benne.

Miattad nem fog elválni.

Valami miatt pedig még nem vált el.

2011. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem értem, hogy valaki hogy tud házas emberrel kezdeni, ha nő, ha férfi. Én nem tudnám elviselni, hogy én vagyok a harmadik(és ahogy az egyik előttem válaszoló is írta: szexuális tárgy, akit akkor vesz elő, amikor akar) és a "szerelmem" vagy mim rajtam kívül mással is ágyba bújik. Egyáltalán, ha kikezdene velem egy házas férfi, már elásná magát a szememben, ugyanis egyből arra gondolnék, hogy tejóég, ez milyen rossz ember lehet, hogy ott a felesége, de azért felpróbálna engem is. Megvetem az ilyen embereket, és így még hiába is tetszene, ezáltal megundorodnék tőle a külsejét illetően is.


A válaszom nekem is csak az, hogy nem fog elválni. És az a durva, hogy te voltál olyan naív, hogy évekig azt elhidd, hogy ő egyszer majd elhagyja, miattad. Persze, majd pont egy fiatal lány miatt dobná el a családját, gyerekeit.

2011. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel! Megrontott, és még be is csap. Ennyit minimum megérdemel. Keress inkább egy 20-25 éves pasit, az a Te korosztályod. Persze nincs még összehasonlítási alapod, de majd akkor rájössz, hogy mennyire fontos a sok közös téma, program, a szexen kívül. Ne fecsérelj rá több időt. Biztos nem fogja elhagyni miattad a családját.
2011. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
41%

úúúristen.. ez undorító.. te is és az a férfi is..

Hogy volt képed összeállni egy családos apával? 13 évesen ráadásul.. egy taknyos kis szar voltál és mivel nem változtattál semmit ezen így még most is az vagy.. és az is maradsz amíg elhiszed hogy el fog válni a feleségétől...

Jah.. és ha leváltod végre a "barátodat" ezt akkor sem mosod le magadról....

hányingerem van az ilyen KISLÁNYOKTÓL.. akik azt hiszik hogy már rég felnőttek közbe meg még a seggük alatt van a tojáshéj és anyuci tartja el őket........

2012. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, ha szeretne akkor elválna. Valószinűleg valamit érez is irántad, de ez csak ragaszkodás max. De a pasinak tetszik ez a helyzet,és abban sem vagyok biztos, hogy te vagy az egyetlen akivel félre kúr. Ha csak a régi magamból indulok ki, igaz nem volt családom csak barátnőm, de volt mellette egy fix csajszi, meg egy pár aki éppen jött. De én akkor azt hittem, hogy szerettem mind a két lányt aki állandóan volt az életemben. És a végén szembesültem vele, hogy egyiket sem szerettem igazán.
2013. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!