Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves lány vagyok! A "baráto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farkaslány19 kérdése:

19 éves lány vagyok! A "barátom" jóval idősebb tőlem! 6 éve hiteget hogy el fog válni miattam a családjától! Csúnya és rossz dolog de érdemes várnom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 13:29
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Már bocsánat, de ez most KOMOLY??!! Én az olyanokat, akik egy 13 éves(!!!!) lánnyal összejönnek, úgy, hogy családjuk van, azok vagy félkegyelműek vagy szexuális bűnözők. Az ilyeneket főbe kéne lőni. Ja, és már nem azért, de kezdj inkább egy olyannal, aki korban jobban hozzád illik! éve hiteget! Te jó ég! A helyedben rég elhagytam volna..
2014. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Andráska Béla válasza:

Hagyd a fenébe!

Nem fog elválni.

De tegyük fel hogy elválik.

Szerinted nem fog visszajárni a családjához? Nem fogja jobban szeretni a gyerekét , gyerekeit?

Te mi dig csak másod harmadrendű tagja leszel a szép nagy népes családnak.

Szerinted tud rólad a felesége?

Ne álltasd magad mert addig ameddig vársz a dugópartneredre elmegy az igazi. Keress magadhoz illő paait és ne bonyolódj leendő családi viszájba.

2017. nov. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Tseppkoe ***** válasza:
#19. Hát akkor engedd szabadjára nyugodtan a néhány-ingered...
2021. márc. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!