Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem mi történhetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi történhetett velem? (lent)

Figyelt kérdés
2hónapja vagyok együtt a barátommal, és egy hónapja annyira odavoltam érte, biztos voltam benne, hogy szerelmes vagyok belé. mostanra meg annyira idegesít, nem érzem olyan jól vele magam, de nem szeretném megbántani mert ő szerelmes belém..:/ miért van mindig ez, hogy akikhez közelebb kerülök egy idő után elkezdenek idegesíteni? mit csináljak? normális válaszokat várok! L/16
2011. ápr. 7. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincsen:S.Minden stimmel , mármint megvagytok együtt, hasonlóak vagytok?

Amúgy velem is sokszor ez a probléma.Alább hagy az érdeklődés.://

2011. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kingaa1 ***** válasza:
te pontosan abban a helyzetben vagy mint én voltam 16 évesen(1évexD) nagyon beleszerettem. SZerintem azért kezdett el idegesiteni, mert 16 évesen még szabadságra vágytam, hiába hogy szerettem, de mior felhivot hogy elmesélje egy napját, benne a fákkal, az ut szélén, kicsit taszitott, de jó fej volt. Talán az lett volna jó megoldás, ha kevesebbszer találkoztunk volna. Ti milyen gyakran találkoztok?
2011. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen voltam 16 évesen :D (ja, 1 éve volt nekem is... :D) és szerintem nem vagy belé szerelmes. csak valami erősebb fellángolás volt/vonzó a külseje, és jó vele lenni. én is összetévesztettem már a szerelmet, ezzel... és ugyanígy, a srác halál szerelmes volt belém, de inkább kidobtam, mint, hogy azért legyek vele, hogy ne bántsam... ez szar dolog, de megesik :/ és szerintem még párszor elő fog veled fordulni... :S

17/L

2011. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kingaa1 ***** válasza:
n ebben az egészben azt furcsáltam, hogy mikor rájöttem hogy szórakozni fogok, nem érdekel, elkezdtem kavargatni, semmi komoly, csak egy két csók... és ez kkb tartott fél évet, majd rátaláltam egy olyan emberre, akit most is szeretek, aki szeret, bár már 4 és fél hónapja együtt vagyunk és egy kicsi érdeklődési szint sem ment lennebb!
2011. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hát nekem tavaly nyár végén volt még 3 barátom 1,5 hónapon belül (ehh.. :'D) de előtte és utána is kavargattam, szóval nem azért nem voltak jók, mert nem voltam elég szabad. de amúgy ezután, novemberben összejöttem egy sráccal és fél éve vagyunk együtt és minden jó :) (előző vagyok xd)
2011. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem szereted mond meg neki ugyis csak megcsalnàd kèsöbb nem?
2011. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Kingaa1 ***** válasza:
én a születésnapomon, azaz november 23 án jöttem össze vele, és már 4 és fél hónapja egymásnak vagyunk és nem unom. Előtte nekem is volt egy "minden hónapba egyszer találkozok" kapcsolatom, egy városbeli kapcsolatom, és egy anyumék szülőfaluja beli... majd szórakoztam vele, de ugy hogy ő mindenről tudott, mert ő is szórakozásnak vett, majd megkért hogy válasszak 4 közül, mert nem jó... és őt választottam... az egyikkel meg ugy szakitottam, hogy azt irta vissza, hogy ha majd kellenék bátran szólj:))
2011. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
épp ez az, hogy amúgysem találkozunk sokat, mert nincs időm a sok edzés és edzés tartás miatt. de lehet, hogy pont ez a baj, hogy az időhiány miatt már inkább csak nyűg, mert mióta együtt vagyunk egy csepp szabadidőm sincs.. suli, edzés, edzéstartás, ő, + ha vannak fellépések, versenyek.. á nem tudom mi legyen..:S
2011. ápr. 7. 15:07
 9/17 anonim ***** válasza:
Hàny èves a sràc?
2011. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Kingaa1 ***** válasza:
és te?
2011. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!