Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdődő kapcsolat 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdődő kapcsolat 30 éves hölggyel. Mit jelenthet ez? Hol tarthatunk?

Figyelt kérdés

A kapcsolatnak még nagyon az elején járunk, és történt egy új lépcsőfok, mégpedig: felhívott magához. Gondoltam, hogy előrébb lépünk és már fog valami történni. Beszélgettünk, filmet néztünk, kajáltunk, szóval jól elvoltunk. De még mindig megtart egy távolságot.

Várható folytatása a dolognak? Rendes kapcsolat lehet belőle?


2011. ápr. 8. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
MÁr miért ne lehetne? Lehet csak fél és óvatos. És idő kell neki míg teljesen odaadja magát. De sztem beszélgess vele erről.
2011. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyilkos a tempód, fogd vissza lovaid véres gyeplejét, ha gyors nőt keresel akkor menj a 20 évesekhez.
2011. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2011. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Még annyit megjegyeznék, hogy két hónapja ismerjük egymást.
2011. ápr. 8. 11:03
 5/19 A kérdező kommentje:
Szintén 30.
2011. ápr. 8. 11:04
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. De ne kapkodj.
2011. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Ebben az életkorban a nők már nem felelőtlen fruskák.
2011. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is így látom, egy 30-as nő azért már keresztül esett egy két dolgon. Ne akarj kapkodni, legyél türelmes, és olyan élményben lesz részed, hogy még.

:)

2011. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 8. 11:46
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

Na hát én pont nem ezt tapasztaltam a 30-as nőknél, hogy annyira sokat szórakoznának, épp az, h már tudják nagyon jól mit akarnak, meg már nem tartoznak senkinek elszámolással.

Főleg ilyet, h 2 hónap után hív fel magához.

Na de mindegy, lehet hogy kicsit tutyi-mutyi vagy és épp az, h kicsit feljebb kellene kapcsolnod.

2011. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!