Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változtathatnék a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beviz Elek kérdése:

Hogy változtathatnék a kapcsolatomon? A barátnőm szeret, de valami mégsem jó!

Figyelt kérdés

Hali! A lényeg az lenne, hogy ha valamit szeretne, de én nem, akkor megteszem érte, hogy örömet szerezzek neki vele (pl. egy olyan filmet megnézek, amit kimondottan utálok). Van, amit én szeretnék megnézni, de az ő válasza az, hogy majd nézzem meg egyedül.

Persze egy filmnézésbe nem fogok belehalni, nem erről van szó. Itt a probléma az, hogy nem képes ilyeneket miattam megtenni. Én megteszem, mert jó tudni, hogy örömet szerzek. Ő sz.rik erre. Próbáltam vele erről beszélni, de nem érti hogy ez miért nem tetszik nekem. Ennyire önző lenne vagy mi?

21/f


2011. ápr. 8. 10:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek sajnos:(((

Ha lehet, akkor inkább megmentem a kapcsolatot mert ezen kívül szinte minden passzol...

2011. ápr. 8. 12:50
 22/23 anonim ***** válasza:
52%
Van mèg eggy lehetösèg viselkegj ugy mint ö
2011. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyik korábbi hozzászólónak: áldozatok nélkül nincs kapcsolat. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy te miért hozol mindig áldozatokat és ő erre miért nem képes! Gyerekkorában el lett kényeztetve? És akkor mi van? Már nem kisgyerek. Ez is egyfajta kihasználás. Ő kihasznált téged érzelmileg, elvárja, hogy mindig az legyen, ami neki jó, de ha csak egy kis áldozatot is kéne hoznia, ami neked sokat jelentene, az már nem tetszik neki, sőt elkezd hisztizni. Az is igaz, hogy a szerelem önmagában nem elég, mert egy kapcsolat nem csak ennyiből áll, hanem egymás kölcsönös tiszteletéből és elfogadásából, ill. hogy néha megteszünk olyasmit is, amit nem akarunk, de a másiknak ez fontos, és nem csak elvárjuk, hogy a társunk teljesítse a kívánságunkat. A megoldás, ne engedj neki, a legkisebb dolgokban se! Amilyen a mosdó, olyan a törülköző. Ha elkezd hisztizni, világosítsd fel, hogy "ó szegény, miért kezdtél el sírni? Még mindig kisgyerek vagy?" Csak nyerhetsz. Ha emiatt szakít veled, bármikor találsz olyas valakit, aki megbecsül.
2011. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!