Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változtathatnék a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beviz Elek kérdése:

Hogy változtathatnék a kapcsolatomon? A barátnőm szeret, de valami mégsem jó!

Figyelt kérdés

Hali! A lényeg az lenne, hogy ha valamit szeretne, de én nem, akkor megteszem érte, hogy örömet szerezzek neki vele (pl. egy olyan filmet megnézek, amit kimondottan utálok). Van, amit én szeretnék megnézni, de az ő válasza az, hogy majd nézzem meg egyedül.

Persze egy filmnézésbe nem fogok belehalni, nem erről van szó. Itt a probléma az, hogy nem képes ilyeneket miattam megtenni. Én megteszem, mert jó tudni, hogy örömet szerzek. Ő sz.rik erre. Próbáltam vele erről beszélni, de nem érti hogy ez miért nem tetszik nekem. Ennyire önző lenne vagy mi?

21/f


2011. ápr. 8. 10:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igen, de hosszú távon nem elég a szerelem. Egy tartós és stabil kapcsolathoz elengedhetetlen, hogy a két fél kellően hasonló legyen az érdeklődésében, a világnézetében a jövőképében. Ennek az egyik sarkalatos pontja a kis korában - feltehetőleg - történt elkényeztetés, illetve, az ebből köztetek adódó különbség. Hosszú távon nem biztos az, hogy működőképes a dolog, akármilyen nagy legyen is a szerelem.
2011. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ezen kívül nincs vele egyáltalán semmi probléma. Fél éve vagyunk együtt, mindig együtt alszunk és egymás hülyeségeit is szeretjük. A szexben is a lehető legjobban passzolunk. Az összes gond közöttünk, hogy önző és hogy nem képes értem áldozatokat hozni.
2011. ápr. 8. 11:36
 13/23 anonim ***** válasza:
Áldozatok nélkül nincsen meg egyetlen kapcsolat sem.
2011. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 19 éves én pedig 21. A családlátogatás itt azért nehezebb, mert az ő mamája 250 km-re lakik az enyém 700-ra. Így sajnos ritkábban tudunk eljutni. De az úgy nem jó ha én mamám helyett vele megyek, de fordítva nem. Az úgy nekem nem jó!
2011. ápr. 8. 11:40
 15/23 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az a baj h túl sokat engesz meg neki lefogadom h olyanokat is csinàl h megsértödik semmisègeken az a baj h nem èrtèkel anyira mint te öt
2011. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nézd, leírtam, amit gondoltam: a szerelem önmagában kevés. Az ember személyiségét pedig egy dolog tudja alapvetően megváltoztatni: az idő. Esetleg, ha tényleg nagyon szeret valakit. Innentől csakis a barátnődön múlik, hogy mennyire is szeret téged. Meg a te türelmeden is, ugyebár.
2011. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Az elején nagyon el lett kapatva és most nem tudom, hogy hogy szoktassam át. És igazad van.... sokszor nagy baromságokon kezd el hisztizni, de utólag belátja, hogy hülye volt. (általában...)


A hisztikre oda sem figyelek, ami zavar, hogy nem érti meg amit mondok neki.

2011. ápr. 8. 11:51
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit csinàlj ne figyelj rà annyira èzreveszi magàt ha szeret az a lènyeg h lássa h valami bajod van
2011. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Volt rá példa. Meg volt ijedve, hogy mi a bajom. Elmondtam, de nem képes megérteni, hogy ez engem miért zavar.
2011. ápr. 8. 12:24
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kèpes megèrteni akkor ez a kapcsolat vèrzik màr bocs
2011. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!