Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire kínos ez? 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos ez? 1 hónapja járunk a barátommal. Már a 2. randin bemutatott az anyukájának.

Figyelt kérdés
Már kb 6 alkalommal találkoztam vele,de nem igazán tudok mit szólni hozzá. Általában az van,hogy elmegyünk hozzájuk és csak a baráto beszélget az anyjával én meg ülök csendben,alig tudok hozzá szólni a dolgokhoz.Mondjuk ez nem csak miattam van,mert nem igazán ismerem azokat az embereket akikről szó van. A barátommal mindig van témánk,csak ha az anyja ott van olyan csendbe vagyok...meg zavarban... szerintetek nagyon gáz?
2010. aug. 6. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de az anyja se tudja akk kezelni, mert neki is kellene hozzád szóló kérdéseket feltennie. De annyira nem vészes, de ezt mondhatod a barátodnak is.
2010. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem,hogy miért nem kérdezget engem az anyja??mert a barátom azt mondja nekem hogy szimpatikus vagyok az anyjának ami nagy szó mert eddig kevés lány volt neki...de akkor miért nem kérdezget engem???
2010. aug. 6. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
menekülj!!!!! aki a második randin az anyjának mutat be, az anyuci pici fiacskája :S
2010. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáljátok meg az anyjával ketten, a barátod nélkül. És őt ne is hozzátok szóba.
2010. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátodtól is tapintatlanság szerintem, mert ő is irányíthatná úgy a beszélgetést, hogy ne csak kukán kelljen ülnöd.
2010. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is.Engem is nagyon hamar bemutatott a srác az anyjának,na jó azért talán 1 hetet várt vele.Felmentünk hozzájuk,az anyja egyfolytában beszélt,persze nem hozzám,hanem a fiához,de ő sem válaszolt neki túl sokat.Én meg ültem,mint egy hülye gyerek.A végén már nagyon utáltam felmenni hozzájuk,mert a nő is olyan emberekről beszélt akiket én nem ismertem.
2010. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Huh:S hát engem csak félév után mutatott be a barátom az anyjának,de ott több a nő a családban és attól még ő is anyuci pici fiacskája:S szerintem,de nincs vele gond,mert velem van már többet az elejétől fogva!De engem bevontak mindig a beszélgetésekbe,volt hogy megkérdeztek válaszoltam,vagy én is kérdeztem,de többet vagyok én is csendben.

Egyébként szerintem próbálj kérdezgetni,hogy kikről van szó és ha mondják h kikről mond h neked is van ilyen meg olyan rokonod és ők is ilyenek,vagy olyanok vagy múltkor ez és az történt:)Vagy ha az anyja ténykedik a konyhába mond,hogy a te anyukád is ilyeneket csinál.

No parA.23N

2010. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha én fiut viszek haza anyám szo zerint betámadja, kifagatja mindenröl utána elkezdi neki mesélni mekkora fa*zopo a apám stb szoval örülj neki h az ö anyja nem ien :D am meg akkor kérd meg a barátod hogy vagy menjetek hozátok vagy valahova el vagy zárkozatok be a szobába mert vele akarsz lenni nem az anyukájával
2010. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!