Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet barátnőt szerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Nincs sok sikerem a lányoknál, ezért kérném, hogy adjatok tippeket, hogy hogyan lehetnék magabiztosabb, és hogy mit mondjak/csináljak.


13/F


2011. ápr. 8. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Varni kell, meg ugy tiz evet. Ha szerencses vagy es nem nezel ki rosszul, akkor talan csak 2-3at.
2011. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Visszatérve az eredeti kérdésre, magabiztosságot elég nehéz "kifejleszteni" de nem lehetetlen. Ott kezdődik, hogy ismerd meg majd fogadd el magad. Aztán gondolkozz el azon, hogy milyen barátnőt is szeretnél, írtad, hogy nincs nagy sikered a lányoknál...valószínűleg csak ezeknél a cicababáknál nincs, akkor nem ott kell keresgélni. Járj el sportolni vagy valami szakkörre. Esetleg barátokon keresztül is lehet.


De én azt mondom, hogy tényleg kicsit korai, ezt abból is gondolom, ahogy megfogalmaztad a kérdést: "barátnőt szerezni" Próbálj meg most nem erre koncentrálni (amúgy sem jó a görcsös akarás) aztán ha te is és a kortársaid is kicsit érettebbek lesztek, akkor tuti összejön. Mert ennyi idősen, ahogy valaki előttem is írta, sokszor csak mutogatás és felvágás miatt "tartanak" a tinik barátot/barátnőt és én is felszínesnek érzem ezeket a kapcsolatokat.


Szóval nyugi, nem vagy elkésve, alakul ez még, mint ahogy te is alakulsz majd!


ui: azért az önbizalmon érdemes már most is dolgozni :)

2011. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ti mit csináltatok tizenévesen?Legtöbb ember 13-15 évesen már túl volt az első szerelmen,vagy akkor élte át.Ne legyetek már ilyenek.Mi is átéltük ezt.
2011. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Regisztrálj a Teveclubon! Tele van tinicsajokkal, akik korban hozzád illenek. Bár ott nem lehet életkor szerint keresni, csak tallózgatni (mert nem a tárkeresés a fő funkciója), de azért szerintem lehet találni csajokat.

Vagy regisztrálj, ha majd 14 éves leszel, valamelyik randioldalra. (14 év alatt nem tudom, hogy lehet-e valahová.)

Járj tinidiszkóba, ha van olyan felétek.

2011. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


ma 12:47

hogyan próbálkozzak kifejleszteni az önbizalmamat? mert ezt nem nagyon értem :)

2011. ápr. 13. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!