Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fellángolhat ujból a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolhat ujból a szerelem?

Figyelt kérdés

egy sráccal 9.ben nagyon összemelegedtünk.Mi voltunk az "álompár". Mire ö is be adta volna a derekát(14 évesen) addigra megismertem egy másikat és beleszerettem, de ö csak játszott velem. Neki is tetszett egy lány, de nem foglalkozott a lány vele. Nekem lett barátom, akire féltékeny volt.. és nyiltan tudtomra is adta. mindig kérdezgette a barátom. Olyan is volt, h a barátom átöltet de én a másik sráccal szemeztem.A mostani barátommal rossz a helyzet. és ezt is érzi.. ( megkérdezte, h mi van velem .. és olyan csillogo szemekkel nézett rám mint anno.) most már más a baráti körünk és végzösök vagyunk. a mostani barátommal szakitani fogok mert nem birom. meg nem is vagyunk egymáshoz valok..

viszon az a srác hiányzik, akivel rég együtt voltam.


2011. ápr. 9. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Fellángolhat. Egyikőtök sem talált más, igazit. Remélem.
2011. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, benne van a pakliban.

De ne felejtsd el, hogy te is, ő is változtatok, így nem biztos hogy ki fogtok jönni!

De ha azt látod rajta, hogy ő is akarja, próbáljátok meg, abból mi lehet?

Sok sikert, szurkolok!!!!

2011. ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2011. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

miböl gondolod, h nem?


köszönöm, a kommenteket:)

2011. ápr. 9. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér!


Találkozgass vele kérdezd meg nem e beszélgetnétek vagy találkoznátok valamikor.


Most te fogsz lépni mint lány!

2011. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

miért nekem kellene?


pénteken összenéztünk ( akk nézett a csillog szemeivel ) és egymásra vigyorogtunk és utána jött oda beszélgetni.


ez nem kezdeményezés? mert tudom , h több...

2011. ápr. 9. 13:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Vt egy fiú akivel a hülyeségem miatt enem jártunk. Aztán rá pár hónappal be csajozott és 9 hónapot jártak. De mi ugyan ugy dumáltunk meg minden és télleg szerette a lányt (én meg őt) és nekem kezdte el magyarázni h x év múlva elveszi feleségül meg minden. És erre pár hét múlva szakitottak. És most köztünk van vmi kialakulóban.
2011. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!