Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmúlt egy szerelem akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlt egy szerelem akkor évek múltán újra fellángolhat?

Figyelt kérdés
17 éves csaj vagyok és több mint egy éve vagyok együtt a barátommal.:) eszembe jutott mi lenne akkor ha mondjuk valamikor szakítanánk :( akkor vajon pár év múlva lehetséges lenne hogy megint egymásba szeressünk? vagy ami egyszer elmúlt azt visszahozni már nem lehet ?
2009. máj. 9. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza lehet hozni, de az nagyon ritka, mert ahhoz mindkét félnek éreznie kell még a szerelmet és egy szakítás eleve törés egy kapcsolatban, szóval a folytatás nem feltétlen lenne tartós. Nagyon ritka esetben, de lehetséges, amit kérdezel.
2009. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi is ebben a korban voltunk együtt majdnem egy évig, aztán szakítottunk, és utána másfél év múlva megint összejöttünk, azóta pedig nagyon boldog kapcsolatunk van, közel két éve. mindketten úgy érezzük, hogy még jobb a kapcsoltunk, mint először, pedig akkor is nagyon szerettük egymást. Ugyanazt visszahozni szerintem nem lehet, én úgy érzem, hogy nálunk jobbat sikerült. Viszont egy újrakezdésnél idő kell mindkét félnek, szépen lassan, fokozatosan sikerülhet. De most ne gondolkozz ilyenen, legyetek boldogok és akkor nem lesz semmi gond.

21/L

2009. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 3évig voltam együtt egy pasival.Aztán megtörtént egy nagyon csúnya szakítás.Majd 2,5évig nem is láttamnem is beszéltünk.De most megkeresett és sokat beszélgetünk.Azt mondja megint belém szeretett.Lehet énis érzek valamit.De nem merek belevágni.
2009. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!