Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom durva drogos. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke.: ) kérdése:

A barátom durva drogos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszer már majdnem szakítottunk mert nem akartam kipróbálni, ő pedig leakarta tenni és azt akarta tudjam milyen nehéz lesz neki nélküle..Nem akartam,de őt elveszíteni meg még annyira se,úgyhogy megtettem..Többször már mert akarta..És hiányzik..Kívánom..Ő korházba volt ezmiatt,majdnem meghalt.Én nem akarok erre a sorsra jutni:(

17L


2011. ápr. 9. 15:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Melyik drogról van szó?
2011. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Aki hülye...
2011. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
speed és mef
2011. ápr. 9. 16:00
 4/51 anonim ***** válasza:
Detox vagy elöbb utòbb h hàz
2011. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
95%
Találó a neved...szőke:D Hülye.
2011. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

most a barátod hiányzik vagy a drog?

ha kipróbáltad az még nem okoz függőséget, nem kívánhatod. én is próbáltam, 3-4 alkalommal, de még így se alakult ki függőség egyáltalán.

2011. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 nielindi ***** válasza:
100%
grat! mámoros, boldog életet nektek!
2011. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem keress fel egy leszoktató központot. Sajnos nem egy embert láttam leépülni, vagy kívülről nem látszott, de visszafordíthatatlan szervi elváltozásaik lettek néhány éves partidrogozás után.

Rengeteg segítő szervezet van, keresd fel őket, valahol biztosan tudnak segíteni, mert egyedül ez nehéz lesz.


Mennyi ideig és milyen adagokban, gyakorisággal használtad őket?

2011. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

"megtettem..Többször már mert akarta.."

másfél hónapig kb folyamatosan..Már nem akarom de rájöttem ez nem így megy..


detox esélytelen mert ha anyám megtudja rögtön h ház lesz

2011. ápr. 9. 16:05
 10/51 A kérdező kommentje:
hetente több g másfél hónap.
2011. ápr. 9. 16:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!