Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne megszerettetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megszerettetni magammal?

Figyelt kérdés
Ha egy lány aki nekem tetszik és ha valamit csinálok vele pl.: meg dicsérem valamiét akkor azt mondja hogy mennyek a francba. Hogyan tudnám vele magamat megszeretni SEGÍTSETEK!!
2011. ápr. 9. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Íjjj!


Sehogy! Nem tetszel neki és nagyon cikinek tartja h egy olyan pasi akivel ő nem mutatkozna sehol az bókol neki úton útfélen!


Ha nem vagy egy pénzeszsák akkor semmi esélyed!

De elrabolhatod mondjuk!

2011. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pff.. Aztán meg csodálkozik mindenki, hogy miért a nők kezdeményeznek már a mai világban... Hát ezért. A sok bunkó, önbizalmat alapjaiban leromboló p.icsa miatt!


Én azt tanácsolom Neked, hogy hagyd a francba! Tudom, nehéz, de tényleg hagyd! Nem érdemli meg, hogy egy szót is szólj hozzá..

2011. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attol függ,h mondjuk jokepü e vagy,....ha igaen,akkor csak a kemeny nőt adja...ha kb ő feletted jar,akkor valszeg azert,,mer nem teszel neki...bocsi,ha kemeny voltam :/
2011. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magaddal megszerettetni? Ha nem szereted minek erőlködsz. Vele, azaz általa akarod magadat megszeretni?

Teljes káosz:)

A szavakat mondjuk a helyükön használhatnád, ha beszélsz vele!

2011. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leves, te vagy az? :o


Amúgy két verzió jöhet szóba: vagy piszkosul jól nézel ki és így leplezi a zavarát, vagy bűnronda vagy, és gáznak tartja, hogy pont egy ilyen pasinak tetszik.

2011. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elég durván küld el akkor tény nem szivlelhet, ám ha csak finomabban akkor lehet hogy nem hiszi hogy komolyan közelebb akarsz kerülni hozzá a bókjaiddal hanem inkább sértésnek vagy tréfának jön le neki.Mindenképp beszélhetnél vele hosszabban vagy nyiltabban hátha nem lesz lesz "leves" :)
2011. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5.ne teljes mertekben igaza van:))
2011. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!