Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy az egyik barátnőm egy 11 éves kisfiúval jár? :O

Figyelt kérdés

Barátnőm 16 és a gimi mellett van egy alapiskola is, ahol van egy nagyon aranyos kisfiú, aki szerintem 10 év múlva kva jó pasi lesz, de az a lényeg, hogy most még csak 11 éves a skissrác, a barátnőm pedig beleegyezett a járásba és már smárolnak is meg minden. Próbálja mindenki lebeszélni a barátnőmet, hogy ne legyen ilyen felelőtlen, de akkor mindig csak az a válasz jön tőle, hogy mi közünk van hozzá.

Ti mit szóltok ehhez? Mit csinálnátok a helyemben?


2011. ápr. 10. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy a barátnőd beteg. Nálunk egy 24 éves csaj járt egy 16 évessel...
2011. ápr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
KAMU, menj aludni!
2011. ápr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy Andersennek képzeled magad.
2011. ápr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tiszta komoly.

A kisfiú akarta, hogy járjanak a barátnőm meg igent mondott.

2011. ápr. 10. 01:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez azért ebben a felállásban is törvényellenes, ha esetleg szex is lenne... O.o Vagy tévedek?
2011. ápr. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szex az még tuti nem volt, csak smár.
2011. ápr. 10. 01:31
 7/9 anonim ***** válasza:

1:26

Nem tévedsz. Kiskorú megrontása ugyanúgy vonatkozik a fiúkra is.

Amúgy meg szerintem is kamu kérdés. Honnan tudod ilyen biztosan?

2011. ápr. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én már azon a szinten vagyok hogy egy 12 éves is jólenne, pedig ink 14felüliek tetszenek inkább F17


am 11 éves fiú 16 éves lány:D szemérem elleni erőszak:D ---> javítóintézet a csajnak ha kiderül:P


[link]

2011. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg szerintem is kamu kérdés. Honnan tudod ilyen biztosan?"


Hát figyelj, a barátnőm se hülye annyira, egy 11 éves gyereknek meg még fel se áll. Amúgy meg eddig csak suliban találkoztak, nem hiszem, hogy ott történt volna meg.

2011. ápr. 10. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!