Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy olyan 15-17 éves lánnyal, akinek még sosem volt fiúja, és nagyon tapasztalatlan ilyen téren?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 01:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen, igen és naná hogy még szép, hogy IGEN :)


16/f

2011. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy összejönnék, de sajnos ilyen nagyon-nagyon-nagyon kevés van :(


17/F

2011. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
:DDDD nálam is ez a helyzet,de én tök optimistán veszem.. :)) szerintem nem baj az hogy még "tapasztalatlan" vagy,mert lehethogy még nem találtál olyan srácot akivel tényleg összejönnél.. vagy találtál csak nem sikerült.. és szerintem jobb egyedül lenni,mint egy olyan sráccal akit nem szeretek.. :)) szóval fordított esetben,ha srác lennék,én is összejönnék :)) szorítok ;))
2011. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát, én 16 vagyok és 8 hónapja vagyok együtt a barátommal. Tudta nagyon jól, hogy nem volt előtte semmi komolyabb, csak egy plátói, és pont ezért akart engem. És ahogy észrevettem még előtte is, minden fiú, aki megtudta, hogy elég tapasztalatlan vagyok, azt mondta, hogy ez tök jó dolog és hogy tisztelik ezt bennem. :) Persze aztán egyikkel sem lett több, csak a mostani barátommal. Nem ciki várni az igazira:)
2011. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És aki már smárolásban is jártas és nem szűz, de még nem volt kapcsolata, arra varrjatok gombot.. :)
2011. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, azt hogy sikerült? :D

Beavatnál?


16/f

2011. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!