Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar tőlem valamit? Vagy mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit? Vagy mire véljem ezeket?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok titkárnő egy ügyvéd mellett.Mostanában teljesen megváltozott a viselkedése...

Folyton ebédelni/kávézni hív,megjegyezte a szülinapomat(pedig az ilyen eseményekre mindig emlékeztetnem kell).Csütörtökön pedig vett egy méregdrága parfümöt.Mikor megkérdeztem,hogy miért,azt mondta,hogy azért,mert jó munkaerő vagyok...

A munkahelyi barátnőm a pasi legjobb barátjának a titkárnője.Ő már elég régóta ott van és azt mondta,hogy a főnököm még senkinek nem adott ilyen drága ajándékot.

A feleségétől nemrég vált el,barátnője nincs...

Akar tőlem valamit?


2011. ápr. 10. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, s van benne x betű. :P tuti.
2011. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, ha nemrég vált el, akkor lehetséges, hogy azért közeledik feléd, mert jó búfelejtő lehetnél. Biztos tetszel neki, meg ilyesmi, de komoly kapcsolatban ne nagyon gondolkodj.
2011. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De ha csak simán ágyba akar vinni,akkor miért vesz drága dolgokat?

Én ezt nem értem...

2011. ápr. 10. 21:11
 4/9 R3al ***** válasza:
A fénymáson szeretne szaporodni :D
2011. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok, pont azért... Ki tudja a pasik logikátlanok. Egyetlen egyszer vert át egy srác, mindenféle drága helyre vitt, egy rakat pénzt költött rám, aztán szex után lelépett... Én se jöttem rá, mi értelme volt akkor egy vagyont költeni rám?
2011. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
velem hajszálra ugyanez volt!! 1 jót szexeltünk mert nős volt. ettől függetlenül lehet komolyan akar tőled valamit,eddig azért nem lépett mert nős volt
2011. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy elnyerje a tetszésed, így esélyes legyen egy-két menetre.. nem mondja ki konkrétan, csupán tárgyakba foglalja, gondolván érted a célzást. Nem hiszem, hogy érdemes volna a főnököddel ilyen viszonyt elkezdeni.. hiszen ezzel te vesztesz leginkább.
2011. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én csak nyertem a viszonnyal. több fizetés,különleges bánásmód,még a kávét is ő főzte meg NEKEM reggel :))


ja és amikor el kellett jönnöm mert gyanús lettem a nejének, akkor kaptam tőle 300.000.-et,h legyen pénzem amig találok melót


ha tetszik a pasi,akkor hajrá!!!!!

2011. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont azért vesz drága ajándékot, mert csak búfelejtőnek kellesz neki szerintem. Ha valamelyik pasi komoly kapcsolatot akar, akkor nem méregdrága ajándékkal kezdi, mert azzal olyan hatást kelt, mintha meg akarná venni a csajt, az elég sértő tud lenni, én legalábbis nem örülnék neki. Komoly szándékú pasik apróságokkal kezdik, figyelmességekkel, mint kis csoki, vagy bókok, születésnapra nem drága parfüm, hanem virág, ilyenek. Szerintem.
2011. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!