Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire véljem ezeket a kérdéseket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezeket a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik és van egy olyan érzésem hogy én is neki mert van mikor elmegyek mellete vissza néz rám.És mikor összefutunk mindig megáll és elkezdünk beszélgetni.Mondtam neki ma hogy pestre fogok suliba járni és ő egyből a pasikra vitte a témát,hogy bizti lesznek ott helyes pasik akik tetszenek nekem meg minden.De én montam neki hogy hát nekem van egy barátom és erre ő elkezdet kérdezgetni hogy le e feküdtem vele volt e már más mint csók meg hogy tud e smárolni a barátom.

Tudom tudom van pasim és közbe rá hajtok.....szemétség,de már szakításra áll a kapcsolatom.


2009. nov. 10. 20:13
 1/8 Andrewka ***** válasza:
55%

Aztán majd nézegetsz h miért tartanak ribancnak.

Először szakíts aztán utána keress mást.

2009. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Hát ez érdekes. Szakíts, bazég.
2009. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
NEM AZT ÍRTAM HOGY JÁRNI AKAROK A SRÁCCAL HANEM AZT HOGY TETSZIK.ADIG SENKIVEL DE SENKIVEL NEM JÖVÖK ÖSSZE AMIG A BARÁTOMMAL NEM SZAKITOTTAM.
2009. nov. 10. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
ÜVÖLTS TE SVÉD TROLL
2009. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20:21 :D:DDDD:DD:D
2009. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Azt csináld ami neked megfelel..

Nehallgass itt a sok hülyére főleg ne erre a svédes parasztra...

szerintem nyugodtan összejöhetsz vele ha teccik..

plána ha amásik pasival bukóra álltok:D

17/F

2009. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó válaszadó köszönöm

de mégis mire véljem ezt az egészet amit leírtam?

2009. nov. 10. 20:31
 8/8 Andrewka ***** válasza:
71%

Az első vagyok.

"Tudom tudom van pasim és közbe rá hajtok.....szemétség,de már szakításra áll a kapcsolatom."

Ezt írtad. Ebből nem úgy tűnik h nem akarsz tőle semmit. Úgyhogy nem kell üvölteni. Azért írtam mert így is elég pengeélen táncolsz szerintem. Szar a mostani barátoddal és más felé kacsintgatsz. Ez senkivel szemben sem fair. Csalódottságában meg sok mindent mond az ember még akkor is ha nem jogos. Azt meg ne feledd h akik leribancoznak nem ismeri az érzéseid. Csak annyit látnak h egyik nap a régi barátoddal vagy a másnap meg az újjal.

De az érzéseidet neked kell tisztázni magadban. Lehetőleg ne tarts két vasat a tűzben, mert az lesz a vége amit az első hsz-ben is írtam.


Véleményt meg tudj elfogadni ha már kérdezel.

2009. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!