Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy még nem akarok megállapodni?

Figyelt kérdés
21 éves fiatal férfi vagyok, és ha a szűk ismertségi körömre tekintek (család, barátok), azt látom, hogy szinte mindenki elkötelezte magát ilyen korban. A szüleim 20-21 évesek voltak, amikor családot alapítottak, a nővérem szintén 21 évesen. 2 barátomnál már az eljegyzés a téma... Kakukktojásnak érzem magam közöttük, amikor belegondolok, hogy eddig egy komolynak mondható kapcsolatom volt, és az is "csak" 11 hónapig tartott (nekem még ez is soknak tűnik), a többi mind futó kaland (pár hetes "járások", egy éjszakás kalandok). Szeretem, ha megnéznek a lányok, szeretek flörtölni velük, és igazából ennyi, többre nem vágyom. Tényleg furcsa vagyok, vagy ez természetes, és majd "kinövöm"?
2011. ápr. 10. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez normális, majd kinövöd. Vagy sem. Azért semmiképp ne állapodj meg, mert elvárják tőled, másokat csapnál be vele. Ha szeretsz élni, élj!

20L

2011. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 szamóca. ***** válasza:
én csak 20 vagyok, de én sem stresszelek még ilyesmin. a minap közölte velem egy ismerősöm bájvigyorral a képén (neki már van féjr meg gyerek pedig csak 21) hogy azrét msotmár nekem is ideje lenne olyan után nézni akivel majd család meg házasság és közös otthon meg labrador retriever természetesen. nahát majdnem megfulladtam az üdítőmben hirtelen. fiatal vagyok én még a halálhoz:D
2011. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30 F és még gyerek sem kell. (Szerintem soha)
2011. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Meggyőzőek.
2011. ápr. 10. 23:01
 5/14 anonim ***** válasza:
20 évesen ki alapít családot, te jó ég. 20 vagyok és még csak kapcsolatom sem volt - jó, nem mintha akartam volna bármikor is, de akkor is. El se tudom képzelni, hogy most bárkivel valami komoly legyen, hát még gyerek! (Bár én sem szeretnék gyereket, később sem.)
2011. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18/F vagyok. Soha sem volt még semmiféle kapcsolatom sem, nem is szeretnék. Gyereket főleg nem.
2011. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia, az én barátom 25 éves, de se gyereket nem szeretne, se elvenni még jópár évig.. Az én 21 év körüli fiú ismerőseim egyike sem tart még itt.. Tehát csak véletlen, hogy a te barátaid ilyenek szerintem.. Hidd el ez nem elvárás és nem kell semmit sem elsietni.. Teljesen normális ez így és kicsit sem ciki.. L/21
2011. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, és nő


20 évesen nem tudtam elképzelni, hogy már családom legyen, és most sem. Bár én már férjnél vagyok, (a párom külföldi, ha nem házasodunk össze, haza kellett volna mennie, hiába voltunk együtt már 3 éve, az élettársi kapcsolatot nem fogadnak el) ennél több egyenlőre nem kell. Gyerek majd 4-5 múlva.

Van 3-4 olyan volt osztálytársam, aki már 20 évesen szült, egyikőjüknek már 3 gyereke van. Egyre több velem egykorú ismerősöm terhes most, vagy szült - szül ebben az éveben. Szerintem ez így 25 évesen már rendben van, bár tőlem nagyon távol áll.


Minden ember másra vágyik.

2011. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 35 éves korom előtt, nem szeretnék gyereket. Furcsának tartom ha valaki huszonévesen már szül. Ismerőseid nem vallásokat? Szüleid? Falun élsz? Jah meg az alsóbb társadalmi rétegekre jellemző, a korai szülés/házasság. Ismerőseidre jellemzőek ezek? 22F
2011. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Már tényleg kezdtem magamra kívülállóként tekinteni... :)
2011. ápr. 10. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!