Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz? Egy párkapcsolatban voltam 2 éven keresztül és egyik napról a másikba ki jelentette a Volt nőm: hogy Már nem szeret 2 napja és vége! Meg más tetszik neki!

Figyelt kérdés

Én tisztába tartottam az érzéseit meg minden de ő egy olyan csaj volt aki engem nehezen szerzett meg és nagyon sokszor összevesztünk,szakitottunk... kibékűltűnk de most ez egy olyan forduló hogy már Nem szeret én bevallom Én még kicsit szeretem. de már nem tudnék vele együtt lenni

És mondta nekem hogy neki más teccik: az a gyerek egy akkora csicskaa sőt a csajjal egyidős szwal sokévkűlömbség wan köztem emg a gyerek közt és é és nekem ezután nem kellene csak fáj hogy igy átvert...

De mióta szakitott egyfolytábol nem hagy békén folyton rám ir eggyik közösségi oldalon iss meg kritizál hogy milyen nőkkel beszélgetek meg egyfolytábol előttűnk megy el

napról napa? ugyse lehet elfelejteni valakit szerintem és még fog ő engem keresni ha télleg szerett ? vagyis rá fog jönni hogy mit csinált? szerintetek vagy nem de Kajakra tanácstalan wok.... :S


2011. ápr. 11. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ha neked már annyira nem volt fontos a lány, akkor miért akarod annyira hogy még a tiéd legyen? Ennyire nagy az egód? Nem bírod azt, hogy a csaj boldog mással? Örülj neki, ha valóban szeretted, hogy most boldog megint. Ha meg nem szeretted, akkor hagyd békén, mert legalább volt olyan őszinte, hogy előtte szól, és csak utána jár mással, nem pedig aközben, mikor veled van.


ui: kicsit gyakorolni kéne a helyesírást, az bejön a csajoknak.

2011. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ám nem a kritizálásodra voltam kíváncsi hogy Kritizálsz hanem én megírtam benne hogy szeretem! de nem tudok vele együtt lenni.. és Lehet nem boldog nélkülem és csak mutatja.. vagy nem tudom :( de szar akkor is :( nem könnyű 2 évet elfelejteni egyik napról a másikra.. :(
2011. ápr. 11. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Na én pont ugyanígy voltam az exemmel, hogy szerettem, de nem tudtam vele együtt élni !!! és ti még csak nem is éltetek együtt, szóval az még rosszabb lenne, ha ennyire nem tudtok egy húron pendülni , hidd el ! Nekem is egyik napról a másikra lett vége a kapcsolatomnak, nagyon rossz volt ,de rájöttem pár hét után, hogy úgysem fog működni ha újra kezdjük sem !

Engedd el, lehet már csak a hiánya és a megszokás az ami benned van ...

az meg , hogy kivel van, ne érdekeljen , az ő dolga, ha fog keresni és újra akarja kezdeni, nem lesz jobb, hidd el, lépj rajta túl !

Itt a nyár, menj és szórakozz, ismerkedj, keress új barátokat, nem kell egyből kapcsolat :)

2011. ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
teljes mértékben Igazad van és ezt csinálom :D és köszönöm szépen! :)
2011. ápr. 11. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!