Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugodjak meg, és próbáljak megbízni benne?

Figyelt kérdés

Szóval 18 éves lány vagyok, volt már 2 komolyabb kapcsolatom is , de az előző évben ott és úgy basztak át a pasik ahol értek, pedig én nem akartam mást csak hogy szeressek és viszont szeressenek..

Most egy féléven belül 2x is volt olyan kapcsolatom ami kb.1hónapig tartott, mondván,hogy nem tudnak belémszeretni.. ( nyílvánvalóan szerintem több kell mint 1 hónap, hogy valaki szerelembe essen, mind1.. )

Azt előre közlöm,hogy a viselkedésem nem gáz, nem másztam rá, nem lógtam folyton az adott srácon, nem nyávogtam semmi ilyen, próbáltam kialakítani a kapcsolatot,hogy minden jó legyen, és mégis az lett a vége,hogy szakítottak velem.. Most van egy fiú aki az előző 2 ellentéte, komolyabb mint ők, és most vele vagyok együtt 2hete, iszonyatosan jól érzem magam vele, és minden jól megy eddig, de annyira bennem van a szívem mélyén,hogy mi lesz, ha ő is elémáll 1hónap után,hogy helószia ennyi volt.. :(( Nem vagyok önbizalomhiányos esküszöm, tisztában vagyok az értékeimmel és az adottságaimmal,de annyira nehéz megbízni ezek után egy fiúban, annyira törekednék arra,hogy boldog legyen/legyünk... Szóval hogy érjem el,hogy belém szeressen ( jó tudom, ezt így nem lehet behatárolni.. ) csak annyira bennem van a félelem, hogy otthagy ő is .. Más emberek sosem gondolnák ezt szerintem rólam,hogy én kínzom magam így belül, hisz kívülről mindig az látszik,hogy vidám vagyok és kiegyensúlyozott.. Mit tegyek,hogy megszűnjön ez az érzés? Kérlek segítsetek!! :(


2011. jún. 12. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt élj a mának ha most boldog vagy vele akkor foglalkozz azzal. Ne hidd, hogy nem lehet észrevenni ha belül őrlöd magad tapasztalatból mondom. Lehet, hogy senki nem teszi szóvá, de valahogy ezt megérzik az emberek talán a párod is és lehet, hogy ezzel ijeszted el. Ha tényleg hiszel magadban ahogy azt leírtad akkor ne őrlődj ezen. Ha beléd szeret úgy is jó ha pedig nem akkor lesz majd más aki igen. Felesleges ennyire kapaszkodnod egy jelenleg nem létező dologba. Ha jól el vagytok akkor úgyis megszeret. Az meg, hogy átvágtak? Hisz mindkét pasi elmondta elég hamar, hogy nem érez semmit. Hol van itt a hazugság? Bár nekem is csak ilyen apró dolgok rendítették volna meg az emberekbe vetett hitem :) talán nem lennék olyan amilyen most, de én is változtatok minden hülye gondolatommal megküzdök minden nap többször is és már elég jól fogynak. Tedd ezt te is higgy abban, hogy szeretni fog és akkor szeretni is fog.
2011. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked egyetlen problémád van szerintem: enyhe kapcsolatfüggő vagy! Nem arról beszélsz, hogy szerettél/nem szerettél egy srácot, hanem arról, hogy nem jöttek össze a kapcsolataid! Ha nem bírsz megbízni egy srácban, akkor miért erőlteted a kapcsolatot? Engedd el magad, és amint rájössz, hogy elvagy te egyedül is, a kapcsolatokhoz is jobban állsz majd. Ha egy hónap után azt mondják, ennyi volt, az nem átb*szás, szerintem, benne van a pakliban. Ne a kapcsolatot keresd, hanem a partnert!
2011. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Álomvilágban élsz.... Rá kellene jönnöd, hogy ez a mai világban nem úgy megy, hogy eltervezed, hogy végre lesz egy tökéletes kapcsolatod, ahol minden klappol és viszontszeretnek.Ha ez meg is történik,egy idő múlva úgy is elmúlik. És bizony van olyan,hogy az ember tudja előre,hogy nem lesz képes beléd szeretni,ezért nem akarja az időtöket tovább rabolni. Ez pláne akkor igaz, amikor nem csak hogy nem tud beléd szeretni,hanem még csak a kémia sincs meg!

A kapcsolatfüggőségről. Hát nem tudom összesen eddig két kapcsolat között mennyit voltál egyedül,de ha csak pár hetet vagy hónapot, akkor az semmi. Meg kell tapasztalnod milyen egyedül, amikor nincs tétje semminek és lehet flörtölgetni randizni tét nélkül. Mintha te mindig csak komoly kapcsolatot szeretnél.Pedig arra ráérsz még! Szerintem a mostani tapasztalataid jó tanulópénzek, majd pár év múlva rájössz úgyis. Ne aggódj, és nyugodj meg. Majd úgyis lesz olyan,aki elsőre azt mondja rád, hogy őrülten vonzódik hozzád külsőre és belsőre is. És nem mindegy, hogy az ember magányos, vagy egyedülérzi magát. Erre is rá kell még jönnöd...

2011. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!