Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne burkoltan közölni vele, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, 4 évvel idősebb nálam. Első pillantásra beleszerettem, azóta amikor csak találkozunk szemezgetünk és mosolyog. Viszont látszik rajta, hogy nagyon félénk, és mivel én is az vagyok, sajnos egyikünk sem mer kezdeményezni. Én pedig már szeretnék tisztán látni, hogy egyáltalán van e rá esély, hogy összejövünk. szeretném neki elmondani,mi a helyzet de nem akarok ajtóstól a házba rontani, inkább csak burkoltan közölni vele a dolgokat. Hogyan lehetne? mit mondjak, és mi az amit semmiképp?
2009. okt. 11. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2009. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
20-24
2009. okt. 11. 18:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg barátokon keresztül próbáld bíztattatni: Te szólsz az egyik - megbízható - barátnődnek , az meg szól a srác egyik - megbízható - barátjának, hogy noszogassa a srácot, hogy láthatóan tetszik neked, menjen már oda hozzád és legyen valami. Persze ehhez olyan emberek kellenek, akik nem élnek vissza a helyzettel.

Esetleg mondhatod azt is, hogy mivel jövő héten Kate Beckinsale új filmje és egyszerűen imádod a nőt, úgy megnéznéd a filmjét, csak nincs kivel elmenni.

Esetleg kikérheted a véleményét valamilyen kérdésben, akár venni akarsz pl.: egy új tv-t, vagy mobilt, vagy csak érdekel a véleménye a közgazdasági diplomával rendelkező pályakezdő frissdiplomások elhelyezkedési lehetőségeiről...

Szerintem a lehetőség határtalan, csak a lépést nehéz megtenni. Tudom.

2009. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egyszerűen állj elé és mondd a szemébe h tetszik.
2009. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd el valahova!

Ennyire egyszerű az egész...

2009. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

itt a probléma...kevés önbizalom -> nem merem elhívni, sem pedig konkrétan közölni :( (de ez félig-meddig ott van a kérdésben)

de azért köszönöm! :)

2009. okt. 13. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem hogy az a legjobb választás ha burkoltan közlöd vele. Ugye a direkt módszer hogy odamész közlöd vele. De én inkább a fentieket figyelembe véve azt az indirekt módszer javasolnám, hogy hallgass a női énedre.

Nézz meg pár csábítós filmet akár. Ott van akár a szívtiprók című film. Mivel nő vagy könnyebb a dolgod. Érintsd meg a srácot néha a kezén mikor beszélgettek és más témába kezdesz. Vagy öleld meg. <=Nem hiszem hogy fogja tudni hova tenni ezt a dolgot, de valószínűsítem hogy járni fog az agya miatta.

Légy vele minél többet. Vagy ha baráti társasággal vagytok mondd neki hogy beszélgessetek egy kicsit...ez a fajta elszeparálás már egyfajta jelzés is. Mert ugye a barátokat és az ismerősöket valahogy le kell pattintani és ha ezt teszed a sráccal a többiek már tudni fogják hogy itt elkezdődhet valami és a srác barátai mikor te nem leszel jelen meg fogják kérdezni hogy mi volt...

És ha addig a srácnak nem jutott volna eszébe rádrepülni akkor ez a pillanat lesz az amikor először eszébe juthat.

Ne beszélj negatív dolgokról, előző pasiaidról, és őt se hagyd hogy az exeiről beszéljen. Mikor vele beszélsz legyen osztatlan a figyelmed. Incselegj vele, bolondozzatok...a nevetés és a jókedv minden pajzs ellenszere tud lenni. Ha kicsit nagyobb léptékre vágysz akkor egy közös beszélgetés alkalmával kérdezz tőle olyanokat hogy melyik volt a lefurább randija...mindegy mit kérdezel csak fejtse ki a választ és legyen benne hogy randi:D

Sok szerencsét kívánok.

Jakomo 25f

2009. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ha pariztok akár házibuliban akkor nem kell nagy bátorság ahhoz hogy arrébb hívd egy kicsit....

Másrészről ne feledd hogy megbánod ha nem cselekszel...hidd el,de szerintem ezt te is tudod. És lépj túl azon hogy ciki-e ha egy lány hív el egy pasit...mert egyáltalán nem az...sőt a legtöbb pasinak még imponál is valamilyen szinten és sokkal nyitottabb lesz a lánnyal szemben egy kapcsolatra.

Jakomo 25f

2009. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Huh nem igaz, össze kell magad szedni! Elindulsz felé odamész és ha támad gondolatod hogy mégis visszafordulsz akkor is oda kell menni és utána ha ott vagy mondani! Én is nagyon önbizalom hiányos voltam. De egyszer nagyon kiakasztott és leküzdöttem! Hidd el jó érzés lesz utána.
2009. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jakomo! Köszönöm a tanácsokat, igyekszem megfogadni. azt hiszem, jövő szombat lesz a megfelelő időpont megtenni az első lépést :) És tényleg megbánnám később, ha nem tennék semmit. még egyszer köszönöm! :)
2009. okt. 13. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!